Seznam hráčů
Detail hráče
Marco Rossi | #23 | Centr | Články hráče na NHLportal.cz (29)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Centr |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 23. 09. 2001 (věk 25) |
| Místo narození: | Feldkirch, AUT |
| Výška: | 5-9, 1.75m |
| Váha: | 183 lbs., 83.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 1. kolo, 9. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 244 |
| Gólů celkem: | 60 |
| Asistencí celkem: | 80 |
| Bodů celkem: | 140 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.25 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.33 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.57 |

| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 16. 10. 2026 01:00 | Florida Panthers | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 60% | 13:35 | |
| 14. 10. 2026 01:45 | New York Islanders | - | 3 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 46% | 18:02 | |
| 12. 10. 2026 00:00 | New York Rangers | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 57% | 15:31 | |
| 10. 10. 2026 21:30 | New Jersey Devils | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50% | 15:46 | |
| 09. 10. 2026 01:00 | Carolina Hurricanes | - | 7 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 83% | 18:55 | |
| 05. 10. 2026 03:00 | Vancouver Canucks | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 60% | 18:30 | |
| 04. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 4 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0% | 20:09 | |
| 02. 10. 2026 04:00 | Vancouver Canucks | - | 7 | : | 9 | Review | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 80% | 15:16 | |
| 30. 09. 2026 04:00 | Edmonton Oilers | - | 5 | : | 6p | Review | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33% | 15:01 | |
| Konec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 17. 04. 2026 03:00 | Edmonton Oilers | - | 6 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 71% | 13:15 | |
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 9 | 3 | 1 | 4 | -3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 18.75% | 0 | 0 | 151 | 54.67% | ||
| Kariéra | -- | 244 | 60 | 80 | 140 | -38 | 99 | 12 | 37 | 0 | 0 | 7 | 4 | 403 | 14.89% | 9 | 17 | 4165 | - |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 9 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 0.44 | 1.78 | ||
| Kariéra | -- | 244 | 0.25 | 0.33 | 0.57 | 0.41 | 1.65 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 1 | 1 | 32 | 31.82% | ||
| 22-23 | 19 | 0 | 1 | 1 | -7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.00% | 6 | 9 | 238 | 47.26% | ||
| 23-24 | 82 | 21 | 19 | 40 | -4 | 47 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 167 | 12.57% | 2 | 7 | 1373 | 44.73% | ||
| 24-25 | 82 | 24 | 36 | 60 | 3 | 26 | 7 | 16 | 0 | 0 | 3 | 2 | 136 | 17.65% | 0 | 0 | 1497 | 46.77% | ||
| 25-26 | 17 | 4 | 9 | 13 | -6 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 14.81% | 0 | 0 | 308 | 48.64% | ||
| 25-26 | 33 | 8 | 14 | 22 | -20 | 8 | 3 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 39 | 20.51% | 0 | 0 | 566 | 49.58% | ||
| 26-27 | 9 | 3 | 1 | 4 | -3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 18.75% | 0 | 0 | 151 | 54.67% | ||
| Kariéra | -- | 244 | 60 | 80 | 140 | -38 | 99 | 12 | 37 | 0 | 0 | 7 | 4 | 403 | 14.89% | 9 | 17 | 4165 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22.22% | 0 | 0 | 67 | 48.94% | ||
| Kariéra | -- | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22.22% | 0 | 0 | 67 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | 2.50 | ||
| 22-23 | 19 | 0.00 | 0.05 | 0.05 | 0.42 | 0.68 | ||
| 23-24 | 82 | 0.26 | 0.23 | 0.49 | 0.57 | 2.04 | ||
| 24-25 | 82 | 0.29 | 0.44 | 0.73 | 0.32 | 1.66 | ||
| 25-26 | 17 | 0.24 | 0.53 | 0.76 | 0.12 | 1.59 | ||
| 25-26 | 33 | 0.24 | 0.42 | 0.67 | 0.24 | 1.18 | ||
| 26-27 | 9 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 0.44 | 1.78 | ||
| Kariéra | -- | 244 | 0.25 | 0.33 | 0.57 | 0.41 | 1.65 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 6 | 0.33 | 0.17 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.33 | 0.17 | 0.50 | 1.00 | 1.50 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


