Seznam hráčů
Detail hráče
Tim Stutzle | #18 | Levé křídlo | Články hráče na NHLportal.cz (40)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Levé křídlo |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 15. 01. 2002 (věk 24) |
| Místo narození: | Viersen, DEU |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 187 lbs., 84.8 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 1. kolo, 3. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 454 |
| Gólů celkem: | 154 |
| Asistencí celkem: | 266 |
| Bodů celkem: | 420 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.34 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.59 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.93 |

| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 14. 10. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 7 | Review | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 47% | 22:03 | |
| 13. 10. 2026 01:00 | New Jersey Devils | - | 1 | : | 4 | Review | 1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 56% | 20:46 | |
| 11. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 3 | : | 2s | Review | 1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 | 57% | 26:06 | |
| 09. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 56% | 20:14 | |
| 07. 10. 2026 01:00 | Detroit Red Wings | - | 5 | : | 3 | Review | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 71% | 21:37 | |
| 06. 10. 2026 01:30 | Boston Bruins | - | 1 | : | 4 | Review | 2 | 1 | 3 | +3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 50% | 18:56 | |
| 04. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 67% | 22:51 | |
| Konec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 25. 04. 2026 21:00 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | -2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 83% | 25:57 | |
| 24. 04. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 33% | 23:57 | |
| 21. 04. 2026 01:30 | Carolina Hurricanes | - | 3 | : | 2p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 67% | 29:05 | |
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 7 | 5 | 6 | 11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 13 | 38.46% | 0 | 0 | 153 | 56.04% | ||
| Kariéra | -- | 454 | 154 | 266 | 420 | -53 | 220 | 37 | 147 | 7 | 7 | 19 | 8 | 1076 | 14.31% | 300 | 121 | 8933 | - |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 7 | 0.71 | 0.86 | 1.57 | 0.29 | 1.86 | ||
| Kariéra | -- | 454 | 0.34 | 0.59 | 0.93 | 0.48 | 2.37 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 53 | 12 | 17 | 29 | -18 | 14 | 4 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 111 | 10.81% | 50 | 15 | 835 | 29.63% | ||
| 21-22 | 79 | 22 | 36 | 58 | -27 | 37 | 7 | 26 | 1 | 1 | 4 | 1 | 176 | 12.50% | 125 | 52 | 1455 | 38.05% | ||
| 22-23 | 78 | 39 | 51 | 90 | -3 | 54 | 10 | 28 | 3 | 3 | 3 | 1 | 228 | 17.11% | 114 | 49 | 1659 | 41.56% | ||
| 23-24 | 75 | 18 | 52 | 70 | -17 | 28 | 1 | 20 | 0 | 0 | 2 | 2 | 192 | 9.38% | 11 | 5 | 1584 | 46.68% | ||
| 24-25 | 82 | 24 | 55 | 79 | 0 | 46 | 5 | 33 | 0 | 0 | 2 | 2 | 162 | 14.81% | 0 | 0 | 1625 | 47.79% | ||
| 25-26 | 80 | 34 | 49 | 83 | 7 | 39 | 9 | 29 | 2 | 2 | 5 | 2 | 194 | 17.53% | 0 | 0 | 1622 | 52.98% | ||
| 26-27 | 7 | 5 | 6 | 11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 13 | 38.46% | 0 | 0 | 153 | 56.04% | ||
| Kariéra | -- | 454 | 154 | 266 | 420 | -53 | 220 | 37 | 147 | 7 | 7 | 19 | 8 | 1076 | 14.31% | 300 | 121 | 8933 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 24-25 | 6 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14.29% | 0 | 0 | 121 | 53.13% | ||
| 25-26 | 4 | 0 | 1 | 1 | -4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 0 | 0 | 103 | 62.96% | ||
| Kariéra | -- | 10 | 2 | 4 | 6 | -3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9.09% | 0 | 0 | 224 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 53 | 0.23 | 0.32 | 0.55 | 0.26 | 2.09 | ||
| 21-22 | 79 | 0.28 | 0.46 | 0.73 | 0.47 | 2.23 | ||
| 22-23 | 78 | 0.50 | 0.65 | 1.15 | 0.69 | 2.92 | ||
| 23-24 | 75 | 0.24 | 0.69 | 0.93 | 0.37 | 2.56 | ||
| 24-25 | 82 | 0.29 | 0.67 | 0.96 | 0.56 | 1.98 | ||
| 25-26 | 80 | 0.42 | 0.61 | 1.04 | 0.49 | 2.42 | ||
| 26-27 | 7 | 0.71 | 0.86 | 1.57 | 0.29 | 1.86 | ||
| Kariéra | -- | 454 | 0.34 | 0.59 | 0.93 | 0.48 | 2.37 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 24-25 | 6 | 0.33 | 0.50 | 0.83 | 0.33 | 2.33 | ||
| 25-26 | 4 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | 0.00 | 2.00 | ||
| Kariéra | -- | 10 | 0.20 | 0.40 | 0.60 | 0.20 | 2.20 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


