Vancouver Canucks - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 11. 01. 2008 v 18:00 SEČ
  VAN PHX  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes3:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-NYINew York Islanders3:2sPreviewReviewVideo
03. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-NYRNew York Rangers3:0PreviewReviewVideo
01. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes3:4PreviewReviewVideo
11. 01. 2008 03:00Edmonton OilersEDM-PHXPhoenix Coyotes5:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-PHXPhoenix Coyotes1:3PreviewReviewVideo
06. 01. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
04. 01. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2007 18:00Phoenix CoyotesPHX-VANVancouver Canucks1:2sPreviewReviewVideo
08. 04. 2007 23:00Phoenix CoyotesPHX-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
09. 03. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
01. 03. 2007 18:00Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes4:3PreviewReviewVideo
12. 12. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes5:2PreviewReviewVideo
01. 02. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-VANVancouver Canucks4:7PreviewReviewVideo
26. 11. 2005 18:00Phoenix CoyotesPHX-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2005 18:00Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo
05. 10. 2005 18:30Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks432419448112:984-42-430-1313-8-211-11-27-31L
PHX Phoenix Coyotes412219144109:1085-14-124-178-11-114-8-07-35W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks2113822655:412-21-216-59-16W
PHX Phoenix Coyotes1981111649:552-12-19-106-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes2214802860:533-02-015-77-36W
VAN Vancouver Canucks22111122257:572-21-214-84-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16114225
OTTOTT - NYINYI26321313
TBLTBL - SEASEA27401017
FLAFLA - VANVAN3010225
NJDNJD - NYRNYR85181215
DETDET - PHIPHI1894719
CHICHI - WPGWPG6619422
NSHNSH - SJSSJS9139619
MINMIN - STLSTL20661512
EDMEDM - UTAUTA2443224
VGKVGK - CGYCGY3200224
COLCOL - PITPIT00000
ANAANA - BOSBOS00000
WSHWSH - NJDNJD00000
WPGWPG - CARCAR00000
TBLTBL - VANVAN00000

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]