Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 06. 01. 2008 v 01:00 SEČ
  TOR PHI  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
04. 01. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs6:2PreviewReviewVideo
02. 01. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning4:3sPreviewReviewVideo
30. 12. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers1:6PreviewReviewVideo
28. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-PHIPhiladelphia Flyers3:0PreviewReviewVideo
30. 12. 2007 23:00Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers0:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2007 19:00Tampa Bay LightningTBL-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
28. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
07. 11. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 02:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers381919438115:1081-40-321-178-9-411-10-03-71L
TOR Toronto Maple Leafs411625832118:1333-81-317-248-12-58-13-33-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers178941659:531-40-39-82-81W
TOR Toronto Maple Leafs2081251664:712-51-35-155-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers21111002256:550-00-012-96-41L
TOR Toronto Maple Leafs2181331654:621-30-012-94-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH1:0(1:0, -:-, -:-)09:56
TORTOR-NYRNYR1:1(1:1, -:-, -:-)07:00
OTTOTT-SJSSJS2:0(2:0, -:-, -:-)08:58
NJDNJD-ANAANA1:0(1:0, -:-, -:-)11:57
PITPIT-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)07:57
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]