Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 12. 03. 2027 v 02:00 SEČ
  WPG TOR  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2026 02:15Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2026 02:00Winnipeg JetsWPG-ANAAnaheim Ducks1:5PreviewReviewVideo
08. 10. 2026 01:30Winnipeg JetsWPG-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
06. 10. 2026 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets2:3PreviewReviewVideo
04. 10. 2026 19:00Detroit Red WingsDET-WPGWinnipeg Jets2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2026 03:00Utah MammothUTA-TORToronto Maple Leafs5:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2026 01:00Colorado AvalancheCOL-TORToronto Maple Leafs3:6PreviewReviewVideo
09. 10. 2026 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TORToronto Maple Leafs4:3sPreviewReviewVideo
07. 10. 2026 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo
04. 10. 2026 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 01. 2026 01:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
02. 01. 2026 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets6:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2024 20:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo
29. 10. 2024 00:30Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs4:6PreviewReviewVideo
28. 01. 2024 01:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
25. 01. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets1:0pPreviewReviewVideo
20. 01. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2022 01:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
01. 04. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WPGWinnipeg Jets7:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-TORToronto Maple Leafs6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WPG Winnipeg Jets6411918:170-10-03-32-1-12-0-04-21W
TOR Toronto Maple Leafs7331724:231-10-13-42-2-01-1-13-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets4211512:130-10-01-32-21W
TOR Toronto Maple Leafs4220411:111-00-03-12-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets220046:40-00-02-02-02W
TOR Toronto Maple Leafs3111313:120-10-10-31-21L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
28281Winnipeg Jets WPG-TOR Toronto Maple Leafs00000

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2026 - 15. 10. 2026
Josh Anderson
Josh
Anderson

GÓLY: 2
Ilya Protas
Ilya
Protas

ASISTENCE: 2
Alex Tuch
Alex
Tuch

BODY: 3
Adam Engstrom
Adam
Engstrom

PLUS/MÍNUS: +2
Alexandre Carrier
Alexandre
Carrier

PIM: 4
Tom Wilson
Tom
Wilson

STŘELY: 5
Miro Heiskanen
Miro
Heiskanen

ICE TIME: 30:03
Charlie Lindgren
Charlie
Lindgren

ZÁKROKY: 26
Casey Desmith
Casey
Desmith

SAVES: 92.59%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16114225
OTTOTT - NYINYI26321313
TBLTBL - SEASEA27401017
FLAFLA - VANVAN3010225
NJDNJD - NYRNYR85181215
DETDET - PHIPHI1894719
CHICHI - WPGWPG6619422
NSHNSH - SJSSJS9139619
MINMIN - STLSTL20661512
EDMEDM - UTAUTA2443224
VGKVGK - CGYCGY3200224
COLCOL - PITPIT00000
ANAANA - BOSBOS00000
WSHWSH - NJDNJD00000
WPGWPG - CARCAR00000
TBLTBL - VANVAN00000

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]