Edmonton Oilers - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 06. 11. 2026 v 02:00 SEČ
  EDM ANA  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 10. 2026 01:30Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames4:0PreviewReviewVideo
27. 10. 2026 02:30Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Edmonton OilersEDM-TORToronto Maple Leafs2:7PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-CARCarolina Hurricanes6:5sPreviewReviewVideo
21. 10. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2026 03:00Anaheim DucksANA-BUFBuffalo Sabres6:7PreviewReviewVideo
28. 10. 2026 03:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks5:6pPreviewReviewVideo
24. 10. 2026 19:00Philadelphia FlyersPHI-ANAAnaheim Ducks4:5PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00New Jersey DevilsNJD-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 01:00New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 10. 2026 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers2:5PreviewReviewVideo
01. 05. 2026 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers5:2PreviewReviewVideo
29. 04. 2026 04:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
27. 04. 2026 03:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo
25. 04. 2026 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers7:4PreviewReviewVideo
23. 04. 2026 04:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks4:6PreviewReviewVideo
21. 04. 2026 04:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
28. 03. 2026 20:30Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2026 04:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers6:5PreviewReviewVideo
27. 01. 2026 02:30Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks7:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers139222056:432-21-14-94-2-25-0-07-31W
ANA Anaheim Ducks135711143:501-10-03-101-4-14-3-03-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers84221029:302-21-12-64-41W
ANA Anaheim Ducks6141320:281-10-01-51-55L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers55001027:130-00-02-35-05W
ANA Anaheim Ducks7430823:220-00-02-54-31W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27429Edmonton Oilers EDM-ANA Anaheim Ducks00000

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:2(2:2, -:-, -:-)20:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz