New York Islanders - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 21. 10. 2026 v 01:00 SEČ
  NYI ANA  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYINew York Islanders1:4PreviewReviewVideo
16. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders2:1sPreviewReviewVideo
14. 10. 2026 01:45New York IslandersNYI-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
11. 10. 2026 01:30New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning3:5PreviewReviewVideo
09. 10. 2026 01:30New York IslandersNYI-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2026 01:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2026 04:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2026 03:45Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames2:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2026 04:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
10. 10. 2026 02:00Winnipeg JetsWPG-ANAAnaheim Ducks1:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2026 04:00Anaheim DucksANA-NYINew York Islanders5:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2025 01:00New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2025 02:00Anaheim DucksANA-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
30. 10. 2024 00:00New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks1:3PreviewReviewVideo
11. 03. 2024 01:00Anaheim DucksANA-NYINew York Islanders1:6PreviewReviewVideo
14. 12. 2023 01:30New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2023 03:00Anaheim DucksANA-NYINew York Islanders3:6PreviewReviewVideo
16. 10. 2022 01:30New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks7:1PreviewReviewVideo
14. 03. 2022 00:30New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2022 02:30Anaheim DucksANA-NYINew York Islanders0:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders8431924:180-10-15-33-1-01-2-14-41W
ANA Anaheim Ducks8440824:261-00-01-71-3-03-1-04-43L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders4310616:80-00-02-23-11W
ANA Anaheim Ducks413029:151-00-01-31-33L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks4310615:110-00-00-43-11L
NYI New York Islanders412138:100-10-13-11-31W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27312New York Islanders NYI-ANA Anaheim Ducks131662010

Tipovali, že vyhraje New York Islanders
abonentalexander1986andreasbanffctibor88higuaincharl
ignac75jabkinjonathan_cheechookerrypackova.ivetpete

Tipovali, že zápas skončí remízou
darth0banedilitfrancoagolohojanica62jaryn
juventus1korimaly.petkom.beranekpargy8petterson76pixie
silvia717jaja

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks
bira31dakanfunesignacmatys1979thajskemenu

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
alexander1986banffbira31darth0banedilitfrancoafunes
higuainhojanica62ignacjonathan_cheechoojuventus1kori
maly.petkom.beranekpackova.ivetpargy8petterson7617jaja

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
abonentandreasctibor88dakancharlkerrymatys1979
petesilvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2951625
NJDNJD - COLCOL3527427
NYINYI - ANAANA131662010
WSHWSH - LAKLAK3113722
CBJCBJ - TORTOR111410723
STLSTL - WPGWPG151461218
DALDAL - BOSBOS21951218
EDMEDM - MINMIN12158427
SEASEA - DETDET3221822
VANVAN - CARCAR2231625
VGKVGK - TBLTBL23102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]