Nashville Predators - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 18. 12. 2025 v 02:00 SEČ
  NSH CAR  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
16. 12. 2025 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
14. 12. 2025 03:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
12. 12. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues7:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2025 03:30Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
14. 12. 2025 23:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers3:2sPreviewReviewVideo
14. 12. 2025 01:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:4sPreviewReviewVideo
12. 12. 2025 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:3sPreviewReviewVideo
10. 12. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 12. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators6:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2025 00:30Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
24. 12. 2024 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes2:5PreviewReviewVideo
16. 12. 2023 01:30Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators5:6pPreviewReviewVideo
07. 04. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
06. 01. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators3:5PreviewReviewVideo
19. 02. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators5:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2021 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
28. 05. 2021 03:30Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes32219244108:908-24-113-1911-5-110-4-17-34W
NSH Nashville Predators32131543092:1114-42-014-188-8-25-7-27-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes1711512360:514-11-05-126-42W
NSH Nashville Predators188821853:603-22-07-114-63W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes1510412148:394-13-18-76-42W
NSH Nashville Predators145721239:511-20-07-74-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
26307Nashville Predators NSH-CAR Carolina Hurricanes7528531

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
alexander1986funeshiguaincharljonathan_cheechoopetethajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
golohojanica62jarynspalini

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
abonentbanffbatmanvcfdakandarth0banedavidprochazkadpdilit
flyers66francoaganco1gasstignac75johnnyjuventus1
kerrykorilordkingmaly.petkomatys1979m.beranekmtl
packova.ivetpargy8petterson76pispetsilvia7vendo84vojmut

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986dakanfrancoaica62pargy8

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbanffbatmanvcfckkvvlkdilitflyers66funes
ganco1gassthiguainhojancharlignacjonathan_cheechoo
juventus1kerrykorilordkingmaly.petkomatys1979m.beranek
mtlpackova.ivetpetepetterson76pispetsilvia7spalini
thajskemenuvendo84vojmut

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1220013
VANVAN - TORTOR329211
DALDAL - CBJCBJ131049
COLCOL - CGYCGY1400013
CARCAR - WPGWPG111139
WSHWSH - MINMIN45375
PHIPHI - UTAUTA36375

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]