Ottawa Senators - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 2. kola play off 2006/07)


Začátek zápasu: 01. 05. 2007 v 01:00 SEČ
  OTT NJD  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 05. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
29. 04. 2007 02:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
27. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
20. 04. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins3:0PreviewReviewVideo
18. 04. 2007 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 05. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:0PreviewReviewVideo
29. 04. 2007 02:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
27. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
22. 04. 2007 19:00Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
21. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 04. 2007 02:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2pPreviewReviewVideo
27. 04. 2007 01:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators2:1sPreviewReviewVideo
06. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
18. 11. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils8:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 02:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
20. 03. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators0:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils5:4PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils211027:71-00-01-11-1-00-0-01-11W
OTT Ottawa Senators211127:70-10-01-10-0-01-1-11-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils211027:71-00-01-11-11W
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators211127:70-10-01-11-11L
NJD New Jersey Devils000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators75211025:170-10-03-42-1-03-1-15-21L
NJD New Jersey Devils85301026:212-00-05-33-2-02-1-05-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils5320617:131-00-03-23-21W
OTT Ottawa Senators3210412:70-00-01-22-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators4311613:100-10-02-23-11L
NJD New Jersey Devils321049:81-00-02-12-12W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils8249249107216:20113-910-852-3025-10-624-14-36-41L
OTT Ottawa Senators8248259105288:2224-92-634-4825-13-323-12-66-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils412510656107:997-66-627-144-61L
OTT Ottawa Senators412513353146:1001-31-219-227-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators412312652142:1223-61-415-266-41W
NJD New Jersey Devils412414351109:1026-34-225-166-41W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]