San Jose Sharks - Los Angeles Kings (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 29. 10. 2025 v 04:00 SEČ
SAP Center at San Jose
(diváků: 12804)
3 SJS

LAK 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
SJS021
LAK121
Po třetinách0:12:33:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
SJS71617
LAK644
Po třetinách7:623:1040:14

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
SJS20/51747.7%9612
LAK100/11452.3%14323

Přehled gólů

1. třetina
10:54LAK0:1videoStř. zápěstímG: Corey Perry (3)A: Brandt Clarke (5)A: Alex Laferriere (2)
2. třetina
03:21LAK0:2videoStř. zápěstímG: Jeff Malott (2)A: Corey Perry (2)A: Joel Edmundson (4)
06:43LAK0:3videoStř. zápěstímG: Drew Doughty (1)A: Brian Dumoulin (1)A: Alex Turcotte (3)
15:33SJS1:3videoStř. golfemG: Will Smith (3)A: Macklin Celebrini (10)A: Tyler Toffoli (2)
17:16SJS2:3videoStř. zápěstímG: Philipp Kurashev (2)A: Alex Wennberg (3)A: William Eklund (6)
3. třetina
04:48SJS3:3videoStř. zápěstímG: Alex Wennberg (2)A: Philipp Kurashev (2)A: Jeff Skinner (2)
13:20LAK3:4videoStř. příklepemG: Brandt Clarke (2)A: Adrian Kempe (9)A: Joel Edmundson (5)

Přehled vyloučení

1. třetina
08:45SJS2 minTimothy LiljegrenPodražení (Andrei Kuzmenko)
12:32LAK2 minJeff MalottSekání (William Eklund)
16:34LAK2 minBrandt Clarke (Ty Dellandrea)
2. třetina
žádná vyloučení
3. třetina
02:45LAK2 minJeff MalottDržení (Vincent Desharnais)
06:40LAK2 minDrew DoughtySekání (William Eklund)
18:44LAK2 minJoel EdmundsonZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
SJS30Iaroslav Askarov 8 - 120 - 02 - 210 - 1471.43%057:28
SJS33Alex Nedeljkovic
LAK35Darcy Kuemper 23 - 260 - 014 - 1437 - 4092.50%060:00
LAK31Anton Forsberg

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
21Alex WennbergCentr112+202010350%22:56
96Philipp KurashevCentr112+204010050%22:54
2Will SmithCentr101+10300000%18:45
53Jeff SkinnerLevé křídlo011+1020010-11:39
71Macklin CelebriniCentr011-104002036%19:52
72William EklundLevé křídlo011+1031000-24:46
73Tyler ToffoliCentr011+10310010%16:49
3John KlingbergObránce000-2033210-25:33
5Vincent DesharnaisObránce000+1000010-11:51
6Sam DickinsonObránce000-1010010-12:04
9Dmitry OrlovObránce0000021200-22:12
10Ty DellandreaCentr000-202110067%12:50
23Barclay GoodrowCentr000-202100050%11:05
37Timothy LiljegrenObránce000-2201210-20:10
38Mario FerraroObránce0000013212-17:33
51Collin GrafPravé křídlo000-3001010100%12:19
75Ryan ReavesPravé křídlo000-1004000-07:04
77Michael MisaCentr000008010033%10:10

#LAK Los Angeles KingsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Corey PerryPravé křídlo112+2020000-12:30
92Brandt ClarkeObránce112+3210220-13:22
6Joel EdmundsonObránce0220210010-20:04
8Drew DoughtyObránce101+1211410-20:37
39Jeff MalottLevé křídlo1010414010-07:08
2Brian DumoulinObránce011+1011400-21:44
9Adrian KempePravé křídlo0110023130-20:46
14Alex LaferrierePravé křídlo011-1000200100%15:06
15Alex TurcotteCentr011+100000063%10:59
5Cody CeciObránce000-1011222-20:25
11Anze KopitarCentr000000000036%18:37
12Trevor MooreLevé křídlo0000000100-14:59
22Kevin FialaLevé křídlo000-1021020-14:55
24Phillip DanaultCentr000+100002067%10:21
40Joel ArmiaPravé křídlo0000001201-13:24
44Mikey AndersonObránce000-1001300-20:52
55Quinton ByfieldPravé křídlo000002010045%19:30
96Andrei KuzmenkoLevé křídlo0000001100-15:25

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Brandt Clarke
Brandt Clarke
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: +3
Philipp Kurashev
Philipp Kurashev
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +2
Alex Wennberg
Alex Wennberg
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kyle Rehman
#10 - Kyle Rehman
Graedy Hamilton
Graedy Hamilton
Caleb Apperson
Caleb Apperson
David Brisebois
#96 - David Brisebois

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25940San Jose Sharks SJS-LAK Los Angeles Kings116231024

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
alexander1986ctibor88darth0banedavidprochazkadpfunesjabkinjonathan_cheechoo
kopy5000pargy8petepetterson76

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
golohojanignac75jarynthajskemenuvendo84

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
batmanvcfckkvvlkdakandilitflyers66francoaganco1
gasstica62juventus1kerrylacroixmachymaly.petko
matys1979m.beranekmirkrumtlpackova.ivetpispetsilvia7
spalinivojmut

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986dakandarth0baneica62kopy5000m.beranekpargy8
silvia7vendo84vojmut

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
batmanvcfctibor88dilitflyers66francoafunesganco1
gassthojanjabkinjonathan_cheechoojuventus1kerrymachy
maly.petkomatys1979mirkrumtlpackova.ivetpetepetterson76
pispetspalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]