New York Islanders - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 22. 10. 2025 v 01:00 SEČ
  NYI SJS  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2025 01:00New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2025 21:00Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders4:5PreviewReviewVideo
17. 10. 2025 01:00New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2025 19:00New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2025 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 10. 2025 01:00New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
19. 10. 2025 04:00San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2025 03:00Utah MammothUTA-SJSSan Jose Sharks6:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2025 04:00San Jose SharksSJS-CARCarolina Hurricanes1:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2025 04:00San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks6:7pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 03. 2025 05:00San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2025 01:30New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2024 04:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders2:7PreviewReviewVideo
06. 12. 2023 01:30New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
19. 03. 2023 03:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders1:4PreviewReviewVideo
19. 10. 2022 01:30New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2022 04:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders4:3sPreviewReviewVideo
03. 12. 2021 01:30New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks1:2pPreviewReviewVideo
23. 02. 2020 23:00New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2019 04:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders2:1pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYI New York Islanders5230416:190-00-00-51-2-01-1-02-32W
SJS San Jose Sharks5032213:250-20-01-40-2-20-1-00-55L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders312028:110-00-00-31-21W
SJS San Jose Sharks4022210:190-20-01-30-44L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders211028:80-00-00-21-11W
SJS San Jose Sharks101003:60-00-00-10-11L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25875New York Islanders NYI-SJS San Jose Sharks3553433

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (+1.5)
abonentalexander1986batmanvcfckkvvlkdakandilitflyers66
francoafunesganco1gasstgoloica62ignac
ignac75jarynjohnnyjuventus1kerrykorilacroix
machymaly.petkom.beranekmirkrumtlpackova.ivetpargy8
petepispetsilvia7spalinithajskemenuvojmut17jaja

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
darth0banehojancharlmatys1979vendo84

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
bluesloverdavidprochazkadpjonathan_cheechoo

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
blueslovercharlmatys1979vendo84

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986batmanvcfdakandarth0banedilitflyers66
francoafunesganco1gassthojanica62ignac
jonathan_cheechoojuventus1kerrykorilacroixmachymaly.petko
m.beranekmirkrumtlpackova.ivetpargy8petepispet
silvia7spalinithajskemenuvojmut17jaja

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16114225
OTTOTT - NYINYI26321313
TBLTBL - SEASEA27401017
FLAFLA - VANVAN3010225
NJDNJD - NYRNYR85181215
DETDET - PHIPHI1894719
CHICHI - WPGWPG6619422
NSHNSH - SJSSJS9139619
MINMIN - STLSTL20661512
EDMEDM - UTAUTA2443224
VGKVGK - CGYCGY3200224
COLCOL - PITPIT00000
ANAANA - BOSBOS00000
WSHWSH - NJDNJD00000
WPGWPG - CARCAR00000
TBLTBL - VANVAN00000

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]