Boston Bruins - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 11. 04. 2025 v 01:00 SEČ
  BOS CHI  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2025 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
09. 04. 2025 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins2:7PreviewReviewVideo
07. 04. 2025 00:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins6:3PreviewReviewVideo
06. 04. 2025 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2025 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2025 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
09. 04. 2025 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CHIChicago Blackhawks5:0PreviewReviewVideo
07. 04. 2025 00:00Chicago BlackhawksCHI-PITPittsburgh Penguins3:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2025 01:00Washington CapitalsWSH-CHIChicago Blackhawks5:3PreviewReviewVideo
03. 04. 2025 03:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche2:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2024 01:30Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2023 02:30Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins0:3PreviewReviewVideo
12. 10. 2023 01:30Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
15. 03. 2023 01:30Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins6:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2022 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks6:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2022 01:30Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
11. 03. 2022 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
06. 02. 2020 02:00Chicago BlackhawksCHI-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo
06. 12. 2019 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
13. 02. 2019 01:00Boston BruinsBOS-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins793238973212:2617-90-038-4120-13-612-25-32-81W
CHI Chicago Blackhawks7822461054209:2833-100-030-4815-20-57-26-52-81L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins392013646114:1075-60-020-192-81W
CHI Chicago Blackhawks401520535119:1412-50-011-293-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins40122532798:1542-30-018-222-81W
CHI Chicago Blackhawks3872651990:1421-50-019-191-97L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25627Boston Bruins BOS-CHI Chicago Blackhawks3612033

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentalexander1986amadore77aveomarbanffckkvvlkctibor88
darth0banedilitfrancoaganco1glumgolohojan
ica62ignacinanajabkinjarynjindrich73juventus1
kerrykorilabushlacroixmaly.petkomatys1979m.beranek
mibdevilsmtlpackova.ivetpetepispetsilvia7spalini
thajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
charl

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
exxeignac75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77aveomarbanffckkvvlkctibor88darth0bane
dilitfrancoaganco1glumhojancharlica62
ignacinanajabkinjindrich73juventus1kerrykori
labushmaly.petkomatys1979m.beranekmibdevilsmtlpackova.ivet
petepispetsilvia7spalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD0:1(0:1, -:-, -:-)15:55
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz