Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 06. 04. 2025 v 01:00 SEČ
  BUF TBL  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2025 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning3:2sPreviewReviewVideo
02. 04. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:5PreviewReviewVideo
30. 03. 2025 21:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres5:8PreviewReviewVideo
29. 03. 2025 18:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres7:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2025 00:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins7:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2025 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning3:2sPreviewReviewVideo
04. 04. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2025 01:30New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2025 19:00Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders5:3PreviewReviewVideo
28. 03. 2025 00:00Tampa Bay LightningTBL-UTAUtah Mammoth8:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2025 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres6:5PreviewReviewVideo
16. 04. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
01. 03. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres2:3pPreviewReviewVideo
20. 01. 2024 18:30Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning1:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2023 01:30Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning3:2pPreviewReviewVideo
04. 03. 2023 18:30Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning5:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres5:6pPreviewReviewVideo
29. 11. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning5:6pPreviewReviewVideo
06. 11. 2022 00:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres5:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2022 23:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres5:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning754426593269:1986-52-235-4027-8-217-18-37-31L
BUF Buffalo Sabres743236670244:2636-63-123-5119-14-313-22-37-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning37278256143:802-21-117-209-14W
BUF Buffalo Sabres361914341127:1214-33-110-268-24W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning381718337126:1184-31-118-204-61L
BUF Buffalo Sabres381322329117:1422-30-013-254-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25592Buffalo Sabres BUF-TBL Tampa Bay Lightning7717125

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
alexander1986goloinanajabkinmatys1979m.beranekmtl

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomardilitexxejuventus1maly.petkopackova.ivetspalini

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
abonentamadore77banffctibor88darth0banefrancoaganco1
glumhojancharlignacignac75jarynkerry
lacroixpispetsilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
jabkin

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77aveomarbanffckkvvlkctibor88darth0bane
dilitfrancoaganco1glumhojancharlignac
inanajuventus1kerrymaly.petkomatys1979m.beranekmtl
packova.ivetpispetsilvia7spalini

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2951625
NJDNJD - COLCOL3527427
NYINYI - ANAANA131662010
WSHWSH - LAKLAK3113722
CBJCBJ - TORTOR111410723
STLSTL - WPGWPG151461218
DALDAL - BOSBOS21951218
EDMEDM - MINMIN12158427
SEASEA - DETDET3221822
VANVAN - CARCAR2231625
VGKVGK - TBLTBL23102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]