Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 28. 03. 2025 v 00:00 SEČ
  PHI MTL  

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2025 00:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens6:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2025 00:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers7:2PreviewReviewVideo
23. 03. 2025 20:00Chicago BlackhawksCHI-PHIPhiladelphia Flyers7:4PreviewReviewVideo
22. 03. 2025 19:00Dallas StarsDAL-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
21. 03. 2025 00:00Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2025 00:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens6:4PreviewReviewVideo
26. 03. 2025 01:00St. Louis BluesSTL-MTLMontreal Canadiens6:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2025 00:00Montreal CanadiensMTL-COLColorado Avalanche4:5sPreviewReviewVideo
21. 03. 2025 00:30New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo
19. 03. 2025 00:00Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2024 00:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:4PreviewReviewVideo
10. 04. 2024 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers9:3PreviewReviewVideo
29. 03. 2024 00:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo
11. 01. 2024 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:2sPreviewReviewVideo
29. 03. 2023 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2023 01:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
20. 11. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers5:4sPreviewReviewVideo
22. 04. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers3:6PreviewReviewVideo
14. 03. 2022 00:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo
17. 12. 2021 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens703328975211:2349-90-027-4318-12-515-16-44-63L
PHI Philadelphia Flyers732836965202:25411-90-037-3616-19-112-17-81-96L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens351812541104:1146-50-016-195-51L
PHI Philadelphia Flyers361619133103:1195-10-018-184-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens351516434107:1203-40-011-244-63L
PHI Philadelphia Flyers37121783299:1356-80-019-181-95L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25523Philadelphia Flyers PHI-MTL Montreal Canadiens11915624

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
alexander1986

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentemmettexxehojanica62inanajabkin
jarynjindrich73juventus1lacroixmatys1979m.beranekpackova.ivet
peteryksilvia7spalinithajskemenu17jaja

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
aveomarbanffctibor88darth0banedilitfrancoagolo
charlignacignac75kerrylabushmaly.petkomtl
pispet

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986darth0banefrancoacharlica62lacroix

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarbanffctibor88dilitemmetthojan
ignacinanajabkinjuventus1kerrylabushmaly.petko
matys1979m.beranekmtlpackova.ivetpeterykpispetsilvia7
spalinithajskemenu17jaja

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3130624
TORTOR - NYRNYR10185920
OTTOTT - SJSSJS2446621
NJDNJD - ANAANA28421116
PITPIT - FLAFLA81016918
NYINYI - LAKLAK19123228
STLSTL - VGKVGK5523524
DALDAL - WPGWPG2563218
CGYCGY - MINMIN35251316
EDMEDM - CARCAR9187426
SEASEA - UTAUTA61016423
VANVAN - DETDET2383424
CHICHI - MTLMTL00000
COLCOL - TBLTBL00000
PHIPHI - ANAANA00000
NJDNJD - LAKLAK00000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]