Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 16. 03. 2025 v 00:00 SEČ
  TOR OTT  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2025 00:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2025 00:00Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
11. 03. 2025 03:00Utah MammothUTA-TORToronto Maple Leafs3:4sPreviewReviewVideo
09. 03. 2025 01:00Colorado AvalancheCOL-TORToronto Maple Leafs7:4PreviewReviewVideo
06. 03. 2025 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TORToronto Maple Leafs5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2025 00:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2025 00:00Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins6:3PreviewReviewVideo
12. 03. 2025 00:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators2:5PreviewReviewVideo
11. 03. 2025 00:30Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings2:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2025 18:30Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 01. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators0:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2024 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
08. 12. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs3:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
02. 04. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs0:3PreviewReviewVideo
19. 03. 2023 00:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs4:5sPreviewReviewVideo
28. 01. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators2:6PreviewReviewVideo
16. 10. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs653923381208:1938-30-028-3720-12-119-11-26-41L
OTT Ottawa Senators653525575191:1859-50-032-3320-9-215-16-36-45W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators31209242105:865-20-014-178-24W
TOR Toronto Maple Leafs33201214199:903-10-019-144-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs321911240109:1035-20-09-237-31W
OTT Ottawa Senators34151633386:994-30-018-164-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25436Toronto Maple Leafs TOR-OTT Ottawa Senators2653227

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentalexander1986banffckkvvlkdarth0baneemmettexxe
francoaganco1charlica62ignacignac75jaryn
juventus1kerrykorimaly.petkomatys1979packova.ivetpeteryk
pispetsilvia7spalinithajskemenu17jaja

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitglumgolom.beranekpete

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
hojanjabkinmtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986jabkin

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbanffckkvvlkdarth0banedilitemmettfrancoa
ganco1glumhojancharlica62ignacjindrich73
juventus1kerrymaly.petkomatys1979m.beranekmtlpackova.ivet
petepeterykpispetsilvia7spalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]