Edmonton Oilers - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 24. 01. 2025 v 03:00 SEČ
  EDM VAN  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks6:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2025 03:30Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
16. 01. 2025 02:30Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks6:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings1:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2025 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks6:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:7PreviewReviewVideo
21. 05. 2024 03:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
19. 05. 2024 02:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:1PreviewReviewVideo
17. 05. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
15. 05. 2024 03:30Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
13. 05. 2024 03:30Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo
11. 05. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:4pPreviewReviewVideo
09. 05. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers5:4PreviewReviewVideo
14. 04. 2024 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers472915361153:1297-30-020-2715-8-114-7-27-32L
VAN Vancouver Canucks4620161050131:1464-100-020-268-10-612-6-43-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers2415813173:665-10-013-118-21L
VAN Vancouver Canucks2481062268:870-60-08-164-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers2314723080:632-20-07-166-41L
VAN Vancouver Canucks2212642863:594-40-012-102-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25145Edmonton Oilers EDM-VAN Vancouver Canucks3144725

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
abonentalexander1986aveomarbanffckkvvlkdarth0banedilit
emmettglumgolohojanica62ignacignac75
inanajabkinjarynjuventus1kasatonakorilabush
machampmaly.petkomtlpackova.ivetpetrzelpispetrocky
silvia7spalinithajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88exxefrancoam.beranek

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
flyers66funescharlkerry

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitfrancoacharllabushmtlrocky

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986aveomarbanffdarth0baneemmettflyers66
funesglumhojanica62ignacinanajabkin
juventus1kerrykorimachampmaly.petkom.beranekpackova.ivet
pispetsilvia7spalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]