Colorado Avalanche - Vancouver Canucks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 21. 02. 2024 v 03:00 SEČ
Ball Arena
(diváků: 18121)
3 COL

VAN 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
COL012
VAN100
Po třetinách0:11:13:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
COL7119
VAN7108
Po třetinách7:718:1727:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
COL40/32737.5%6718
VAN60/21562.5%4514

Přehled gólů

1. třetina
10:46VAN0:1videoStř. zápěstímG: J.T. Miller (28)A: Brock Boeser (26)A: Quinn Hughes (57)
2. třetina
02:54COL1:1videoBekhendG: Ryan Johansen (12)A: Jack Johnson (9)A: Devon Toews (22)
3. třetina
01:35COL2:1videoStř. zápěstímG: Ryan Johansen (13)A: Zach Parise (2)
19:32COL3:1videoStř. zápěstímG: Artturi Lehkonen (7)A: Nathan MacKinnon (59)A: Mikko Rantanen (42)

Přehled vyloučení

1. třetina
11:35VAN2 minArshdeep BainsPodražení (Ryan Johansen)
2. třetina
06:24COL2 minRoss ColtonKrosček (Pius Suter)
13:44VAN2 minJ.T. Miller (Jack Johnson)
3. třetina
13:21COL2 minArtturi LehkonenPodražení (Elias Pettersson)
16:27VAN2 minIan ColePodražení (Ross Colton)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
COL40Alexandar Georgiev 21 - 221 - 12 - 224 - 2596.00%059:47
COL60Justus Annunen
VAN35Thatcher Demko 15 - 170 - 09 - 924 - 2692.31%059:17
VAN29Casey Desmith

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Ryan JohansenCentr202+202000030%12:11
62Artturi LehkonenLevé křídlo101+12221000%18:52
3Jack JohnsonObránce011+10032000%15:18
7Devon ToewsObránce011+10201000%23:16
9Zach PariseLevé křídlo011+20121000%13:51
29Nathan MacKinnonCentr0110010010039%24:00
96Mikko RantanenPravé křídlo011002110056%25:04
4Bowen ByramObránce000+10001000%16:25
8Cale MakarObránce00000101000%25:42
11Andrew CoglianoCentr00000022000%08:48
14Chris WagnerPravé křídlo000000400050%07:04
20Ross ColtonCentr000020200042%14:59
22Fredrik OlofssonLevé křídlo00000000000%06:47
27Jonathan DrouinLevé křídlo000-10502000%21:39
28Miles WoodLevé křídlo00000111000%14:08
42Josh MansonObránce000+10043000%18:52
49Samuel GirardObránce00000121000%17:38
94Joel KivirantaLevé křídlo000+20040000%11:39

#VAN Vancouver CanucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9J.T. MillerCentr101021100069%19:24
6Brock BoeserPravé křídlo01100110000%19:31
43Quinn HughesObránce011-10100000%24:35
8Conor GarlandPravé křídlo000-10200000%13:16
17Filip Hronek czeObránce000-10122000%25:20
21Nils HoglanderLevé křídlo00000210000%14:12
23Elias LindholmCentr000-100110069%20:06
24Pius SuterCentr000+102110050%17:00
34Phillip Di GiuseppeLevé křídlo00000011000%06:55
40Elias PetterssonCentr000-104100057%19:16
47Noah JuulsenObránce00000011000%15:54
53Teddy BluegerCentr000-103120069%16:14
57Tyler MyersObránce000-10003000%18:33
65Ilya MikheyevPravé křídlo000-10200000%11:30
80Arshdeep BainsLevé křídlo000-22231000%13:21
82Ian ColeObránce000-12201000%16:22
88Nils AmanCentr000-101000033%07:21
91Nikita ZadorovObránce00000111000%15:53

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Ryan Johansen
Ryan Johansen
G: 2, A: 0, P: 2
S: 2, +/-: +2
Alexandar Georgiev
Alexandar Georgiev
Zákroky: 24
Saves: 96.00%
J.T. Miller
J.T. Miller
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kyle Rehman
#10 - Kyle Rehman
Brandon Schrader
#46 - Brandon Schrader
James Tobias
#61 - James Tobias
Jesse Marquis
#86 - Jesse Marquis

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23858Colorado Avalanche COL-VAN Vancouver Canucks2853726

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
abonentdilitdindaemmettexxefrancoaganco1
glumgolohojanica62jabkinjarynjuventus1
kerrykorimafijamaly.petkom.beranekmtlpackova.ivet
petepetrssonpetrzelpispetsilvia7stanley3210thajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alexander1986jindrich73matys1979struntztwister

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
ignac75klindomoog

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986juventus1klindomafijamtlpackova.ivetpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentckkvvlkdilitdindaemmettfrancoaganco1
glumhojanica62jabkinjindrich73kerrykori
maly.petkomatys1979m.beranekmoogpetepetrzelpispet
silvia7stanley3210struntzthajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]