Nashville Predators - Dallas Stars (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 23. 12. 2023 v 20:00 SEČ
Bridgestone Arena
(diváků: 17159)
2 NSH

DAL 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NSH020
DAL003
Po třetinách0:02:02:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NSH1272
DAL81610
Po třetinách12:819:2421:34

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NSH41/23242.1%4827
DAL40/22057.9%10212

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
00:23NSH1:0videoTeč, DorážkaG: Michael McCarron (5)A: Ryan McDonagh (9)A: Philip Tomasino (10)
06:33NSH2:0videoStř. zápěstímPPG: Colton Sissons (11)A: Gustav Nyquist (17)A: Ryan O'Reilly (14)
3. třetina
08:22DAL2:1videoStř. zápěstímG: Evgenii Dadonov (8)A: Esa Lindell (9)A: Roope Hintz (17)
19:45DAL2:2videoStř. zápěstímG: Craig Smith (3)A: Jason Robertson (21)A: Joe Pavelski (18)
19:56DAL2:3videoStř. golfemG: Jani Hakanpaa (1)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
03:49NSH2 minMichael McCarronHákování (Roope Hintz)
06:25DAL2 minTyler SeguinPodražení (Kiefer Sherwood)
17:55NSH2 minMichael McCarronDržení (Jamie Benn)
3. třetina
10:37DAL2 minJamie BennHákování (Philip Tomasino)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NSH74Juuse Saros 29 - 320 - 02 - 231 - 3491.18%060:00
NSH32Kevin Lankinen
DAL41Scott Wedgewood 17 - 180 - 02 - 319 - 2190.48%058:20
DAL32Matt Murray

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NSH Nashville PredatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Colton SissonsCentr101-103340027%17:14
47Michael McCarronPravé křídlo101-141130033%13:15
14Gustav NyquistCentr011-10000000%18:57
26Philip TomasinoCentr011+10000000%13:15
27Ryan McDonaghObránce011-10103000%23:26
90Ryan O'ReillyCentr011002010065%18:30
2Luke SchennObránce00000023000%16:37
3Jeremy LauzonObránce000-10051000%19:26
9Filip ForsbergLevé křídlo0000023000100%15:45
13Yakov TreninCentr000-100120050%14:15
22Tyson BarrieObránce000-10102000%17:37
36Cole SmithLevé křídlo000-10360000%15:06
44Kiefer SherwoodLevé křídlo00000050000%14:50
45Alexandre CarrierObránce000-20022000%19:20
59Roman JosiObránce000+10401000%22:14
75Juuso ParssinenCentr000001210025%14:14
77Luke EvangelistaPravé křídlo000-10222000%10:44
82Tommy NovakCentr000-101020033%11:15

#DAL Dallas StarsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
2Jani HakanpaaObránce101+20440000%18:30
15Craig SmithCentr101+20212000%10:59
63Evgenii DadonovPravé křídlo10100120000%15:22
16Joe PavelskiCentr011+104100040%16:02
21Jason RobertsonLevé křídlo011+10320000%19:31
23Esa LindellObránce011+20121000%19:30
24Roope HintzCentr011+202010060%15:33
4Miro HeiskanenObránce00000011000%25:03
12Radek Faksa czeCentr000+100000060%11:49
14Jamie BennLevé křídlo000-121200092%12:53
18Sam SteelCentr000+101110017%13:44
20Ryan SuterObránce000-10411000%19:18
27Mason MarchmentLevé křídlo000+10010000%15:58
44Joel HanleyObránce00000100000%10:56
53Wyatt JohnstonCentr000-104000060%15:16
55Thomas HarleyObránce00000213000%21:08
91Tyler SeguinCentr000022000062%19:06
95Matt DucheneCentr000+102120033%18:54

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Roman Josi
Roman Josi
G: 0, A: 0, P: 0
S: 4, +/-: +1
Colton Sissons
Colton Sissons
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: -1
Craig Smith
Craig Smith
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Francis Charron
#6 - Francis Charron
Morgan MacPhee
Morgan MacPhee
Andrew Smith
#51 - Andrew Smith
Matt MacPherson
#83 - Matt MacPherson

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23491Nashville Predators NSH-DAL Dallas Stars1018141124

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
alexander1986exxegolokerryklindomatys1979pete
petrssonpispetthajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88dilitfrancoaganco1glumhiguainhojan
ignac75jarynjindrich73juventus1korilacroixmaly.petko
m.beranekmtlpackova.ivetrocky

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
abonentdindaflyers66funesgasstcharlica62
ignacmafijapetrzelsilvia7struntzthierryhenrytwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentfrancoaglumhiguainica62ignacklindo
matys1979m.beranekrockysilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
ctibor88dilitdindaflyers66funesganco1gasst
hojancharljuventus1kerrykorimafijamaly.petko
mtlpackova.ivetpetepetrssonpetrzelpispetstruntz
thajskemenuthierryhenrytwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694224
OTTOTT - NYINYI24321312
TBLTBL - SEASEA24401016
FLAFLA - VANVAN2810224
NJDNJD - NYRNYR84171213
DETDET - PHIPHI1694718
CHICHI - WPGWPG6617421
NSHNSH - SJSSJS7129618
MINMIN - STLSTL17661510
EDMEDM - UTAUTA2143222
VGKVGK - CGYCGY2900223

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]