Toronto Maple Leafs - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 11. 12. 2022 v 01:00 SEČ
  TOR CGY  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames5:4pPreviewReviewVideo
09. 12. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-LAKLos Angeles Kings5:0PreviewReviewVideo
07. 12. 2022 02:30Dallas StarsDAL-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs4:3pPreviewReviewVideo
01. 12. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames5:4pPreviewReviewVideo
10. 12. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2022 02:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild5:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2022 03:00Calgary FlamesCGY-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
04. 12. 2022 04:00Calgary FlamesCGY-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2022 03:00Calgary FlamesCGY-TORToronto Maple Leafs5:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames2:1pPreviewReviewVideo
14. 04. 2021 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
06. 04. 2021 03:30Calgary FlamesCGY-TORToronto Maple Leafs3:5PreviewReviewVideo
05. 04. 2021 03:00Calgary FlamesCGY-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
21. 03. 2021 00:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
20. 03. 2021 00:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames2:1pPreviewReviewVideo
23. 02. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CGYCalgary Flames0:3PreviewReviewVideo
27. 01. 2021 03:00Calgary FlamesCGY-TORToronto Maple Leafs3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs2817564088:661-60-015-139-2-38-3-38-22W
CGY Calgary Flames27131132982:822-31-115-1210-5-13-6-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs149232143:321-30-09-56-42W
CGY Calgary Flames1610512157:481-10-08-86-43W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs148331945:340-30-06-87-31W
CGY Calgary Flames11362825:341-21-17-42-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22015Toronto Maple Leafs TOR-CGY Calgary Flames211121118

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentalexander1986amadore77ckkvvlkctibor88dilitdinda
exxeglumgolohiguainjarynmaly.petkomatys1979
mtlnkono2011ondonpackova.ivetpetrssonpetterson76zizam

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
emmettfrancoafuneshojanica62ignac75juventus1
krab88m.beraneksilvia7twister

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
flyers66kerry

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilitdindaexxefrancoafuneshiguainica62
maly.petkomatys1979packova.ivettwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77ctibor88emmettflyers66glumhojan
charljuventus1kerrykrab88m.beranekmtlondon
petrssonpetterson76silvia7zizam

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694223
OTTOTT - NYINYI24321311
TBLTBL - SEASEA2440915
FLAFLA - VANVAN2810223
NJDNJD - NYRNYR84171212
DETDET - PHIPHI1694717
CHICHI - WPGWPG6617420
NSHNSH - SJSSJS7129617
MINMIN - STLSTL1766149
EDMEDM - UTAUTA2143221
VGKVGK - CGYCGY2900222

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]