Vancouver Canucks - San Jose Sharks (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 28. 01. 2007 v 18:00 SEČ
General Motors Place
(diváků: 18630)
3 VAN

SJS 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
VAN021
SJS010
Po třetinách0:02:13:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
VAN996
SJS11226
Po třetinách9:1118:3324:39

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
VAN121/419326214
SJS120/512295213

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
01:10SJS0:1Stř. zápěstímG: Joe PavelskiA: Milan Michalek czeA: Christian Ehrhoff
12:31VAN1:1Stř. zápěstímPPG: Taylor PyattA: Markus NaslundA: Kevin Bieksa
14:49VAN2:1Teč, DorážkaG: Daniel SedinA: Taylor PyattA: Henrik Sedin
3. třetina
19:50VAN3:1BekhendG: Brendan MorrisonA: Markus Naslund

Přehled vyloučení

1. třetina
01:21VAN2 minYannick TremblayDržení
12:05SJS2 minMark SmithHákování
12:05SJS2 minMarcel GocHrubost
12:05VAN2 minAlexandre BurrowsHrubost
17:16SJS2 minMatt CarleHákování
2. třetina
05:00VAN2 minBrendan MorrisonHákování
06:45VAN2 minJosh GreenPodražení
11:15SJS2 minJoe PavelskiDržení
15:31SJS2 minMarcel GocHrubost
15:31VAN2 minAlexandre BurrowsHrubost
3. třetina
02:41VAN2 minBrendan MorrisonDržení
06:40SJS2 minJoe PavelskiPodražení
10:37VAN2 minAlexandre BurrowsDržení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
VAN1Roberto Luongo (výhra)27 - 280 - 011 - 1138 - 3997.44%060:00
SJS20Evgeni Nabokov (prohra)16 - 172 - 23 - 421 - 2391.30%058:20

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#VAN Vancouver CanucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9Taylor PyattLevé křídlo1120031100-15:33
19Markus NaslundLevé křídlo022+1011101-18:38
7Brendan MorrisonCentr101+141021042%20:23
22Daniel SedinLevé křídlo1010011001-17:01
3Kevin BieksaObránce011-1022300-27:52
33Henrik SedinCentr011001000073%17:13
2Mattias OhlundObránce0000012300-29:09
5Lukas Krajicek czeObránce000+1021100-19:33
6Sami SaloObránce000+2010000-21:27
14Alexandre BurrowsPravé křídlo0000621000-09:03
16Trevor LindenCentr000001101067%12:22
18Rory FitzpatrickObránce0000000101-11:18
20Jeff CowanLevé křídlo0000011000-04:09
24Matt CookeLevé křídlo000+1035102-18:05
25Josh GreenCentr000020000138%13:00
28Yannick TremblayObránce0000220100-11:07
32Marc ChouinardCentr000001200046%08:12
38Jan Bulis czeCentr0000011000-13:55

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Joe PavelskiCentr101-142010050%14:18
9Milan Michalek czeLevé křídlo0110020000-14:09
10Christian EhrhoffObránce0110020000-22:07
3Douglas MurrayObránce0000011200-06:35
6Josh GorgesObránce000+1030000-18:45
11Marcel GocCentr000043300188%10:48
12Patrick MarleauLevé křídlo000-10400120%24:27
14Jonathan CheechooPravé křídlo0000021000-15:55
16Mark SmithCentr000020110050%06:11
18Matt CarleObránce000-2240101-23:44
19Joe ThorntonCentr000-103410042%24:31
22Scott HannanObránce0000000201-21:42
25Mike GrierPravé křídlo0000020110-12:34
29Ryane CloweLevé křídlo000-1022100-22:10
34Patrick RissmillerLevé křídlo0000000100-09:43
37Curtis BrownCentr000001010036%11:41
39Tomas Plihal czeLevé křídlo0000070000-07:47
44Marc-Edouard VlasicObránce000-1010100-24:48

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Roberto Luongo
Roberto Luongo
Zákroky: 38
Saves: 97.44%
Joe Thornton
Joe Thornton
G: 0, A: 0, P: 0
S: 3, +/-: -1
Taylor Pyatt
Taylor Pyatt
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Gord Dwyer
#19 - Gord Dwyer
Kerry Fraser
#2 - Kerry Fraser
Lonnie Cameron
#74 - Lonnie Cameron
Ryan Galloway
#82 - Ryan Galloway

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]