Los Angeles Kings - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 04. 03. 2021 v 04:00 SEČ
  LAK ARI  
Obě dvě předchozí měření sil vyzněla lépe pro domácí Kings, kteří se srdnatě perou o postupovou příčku v Západní konferenci. Coyotes hrají průměrně, přesto na pozici v play off neztrácejí mnoho bodů a dnešní případnou výhrou by se mohli bodově dotáhnout na Colorado (pokud prohraje se San Jose). Oba celky se dnes budou snažit prolomit řadu dvou proher. Vyjít tento záměr ale může pouze jednomu.

Tip redakce NHLportal.cz: 0


Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2021 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
27. 02. 2021 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
25. 02. 2021 03:30St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:6PreviewReviewVideo
27. 02. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks4:3sPreviewReviewVideo
23. 02. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2021 01:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
19. 02. 2021 03:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings2:3sPreviewReviewVideo
31. 01. 2020 03:30Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
23. 11. 2019 22:00Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
19. 11. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
03. 04. 2019 04:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:1PreviewReviewVideo
05. 12. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes1:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings209742260:561-41-18-123-2-36-5-16-42L
ARI Arizona Coyotes219932156:642-32-28-136-6-33-3-04-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes156631538:441-31-27-84-62L
LAK Los Angeles Kings8323926:220-30-13-53-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings126511334:341-11-05-75-52L
ARI Arizona Coyotes6330618:201-01-01-53-33W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19967Los Angeles Kings LAK-ARI Arizona Coyotes261232212

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentaveomarbenourckkvvlkdilitdindadumas
dwarfemmettforward01golohromeica62ignac75
jarynjetskerrykrab88lukinmaly.petkomamiki85
nuovacchinnipackova.ivetpetrssonrockysilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
desspifargofrancoafuneshojaninanajakubsichta
jirik19joe33juventus1m.beranekmtl

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (+1.5)
amadore77flyers66kori

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ckkvvlkdilitdindadumasemmettfargoforward01
francoahojanhromeica62jakubsichtajetsjindrich73
jirik19juventus1korilukinmaly.petkom.beraneknuovacchinni
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77benourdwarfflyers66funeskerry
krab88mtlpackova.ivetpetrssonrocky

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]