Chicago Blackhawks - Florida Panthers (REVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 26. 03. 2021 v 01:00 SEČ
3 CHI

FLA 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CHI021
FLA000
Po třetinách0:02:03:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CHI795
FLA131711
Po třetinách7:1316:3021:41

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CHI171/33249.1%121122
FLA210/63650.9%979

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
01:05CHI1:0videoStř. zápěstímPPG: Patrick Kane (13)A: Carl Soderberg (8)A: Brandon Hagel (9)
03:34CHI2:0videoStř. zápěstímG: Pius Suter (10)A: Alex DeBrincat (17)A: Patrick Kane (33)
3. třetina
18:36CHI3:0videoStř. zápěstímG: Brandon Hagel (4)A: Connor Murphy (7)

Přehled vyloučení

1. třetina
11:26CHI2 minPatrick KanePodražení (MacKenzie Weegar)
16:45CHI2 minNikita ZadorovPodražení (Noel Acciari)
20:00FLA2 minMason MarchmentPodražení (Adam Boqvist)
2. třetina
06:28CHI5 minRyan CarpenterBitka (MacKenzie Weegar)
06:28FLA2 minMacKenzie WeegarVyprovokování bitky (trest odseděl Mason Marchment)(Ryan Carpenter)
06:28FLA5 minMacKenzie WeegarBitka (Ryan Carpenter)
06:28FLA10 minMacKenzie WeegarOsobní trest
11:05CHI2 minIan MitchellZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
14:35FLA2 minMarkus NutivaaraNedovolené bránění (Carl Soderberg)
17:36CHI2 minKevin Lankinen (trest odseděl Philipp Kurashev)
3. třetina
04:15CHI2 minNikita ZadorovSekání (Frank Vatrano)
19:09CHI2 minPius Suter (Sergei Bobrovsky)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CHI32Kevin Lankinen (výhra)28 - 280 - 013 - 1341 - 41100%259:55
CHI30Malcolm Subban
FLA72Sergei Bobrovsky (prohra)13 - 142 - 23 - 418 - 2090.00%058:07
FLA60Chris Driedger

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CHI Chicago BlackhawksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
38Brandon HagelLevé křídlo112+101210233%15:22
88Patrick KanePravé křídlo112+1220211-21:07
24Pius SuterCentr101+121000064%15:23
5Connor MurphyObránce011+1004820-23:54
12Alex DeBrincatLevé křídlo011+1050010-19:17
34Carl SoderbergCentr011001121129%13:42
2Duncan KeithObránce000+2011101-23:13
8Dominik Kubalik czeLevé křídlo000+1011000-14:28
13Mattias JanmarkCentr0000001020-15:55
16Nikita ZadorovObránce0000407211-18:55
17Dylan StromeCentr000000000150%10:58
22Ryan CarpenterCentr000051211129%12:48
23Philipp KurashevCentr000001010150%08:06
27Adam BoqvistObránce0000012210-17:00
36Matthew HighmoreCentr0000013010-05:28
44Calvin de HaanObránce0000026201-20:14
51Ian MitchellObránce000+1201000-12:04
64David Kampf czeCentr000+103100161%20:47

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3Keith YandleObránce000-1021000-19:40
5Aaron EkbladObránce000-1072210-26:13
6Anton StralmanObránce0000002130-14:18
7Radko Gudas czeObránce0000025002-14:27
11Jonathan HuberdeauLevé křídlo000-2042000-21:39
13Vinnie HinostrozaCentr000-1011000-11:23
19Mason MarchmentLevé křídlo0000233001-15:48
21Alex WennbergCentr000-101100168%21:58
23Carter VerhaegheCentr000002101163%16:56
27Eetu LuostarinenCentr000-100110011%10:24
42Gustav ForslingObránce0000011000-17:15
52MacKenzie WeegarObránce000-11705101-15:17
55Noel AcciariCentr000-102311047%19:22
65Markus NutivaaraObránce000-1212000-11:02
70Patric HornqvistPravé křídlo0000013000-17:23
74Owen TippettPravé křídlo000-1091121-12:06
77Frank VatranoCentr0000041210-14:49
91Anthony DuclairLevé křídlo0000011000-16:48

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Kevin Lankinen
Kevin Lankinen
Zákroky: 41
Saves: 100%
Patrick Kane
Patrick Kane
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +1
Pius Suter
Pius Suter
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Garrett Rank
#7 - Garrett Rank
Jake Brenk
#26 - Jake Brenk
Devin Berg
#87 - Devin Berg
Jonny Murray
#95 - Jonny Murray

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19744Chicago Blackhawks CHI-FLA Florida Panthers51610620

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
ica62ignac75jarynkerrypete

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentdilitdumasfunesgolohojanjoe33
jurcajuventus1krab88lukinmaly.petkomatys1979m.beranek
petrssonsilvia7

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
amadore77desspidindadwarfflyers66francoahrome
jirik19mtlpackova.ivet

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dwarffuneskrab88m.beranekmtlsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77dilitdindadumasflyers66francoa
hojanhromeica62jindrich73jirik19jurcajuventus1
kerrymaly.petkomatys1979packova.ivetpetepetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CBJCBJ - FLAFLA1113121120
MTLMTL - BUFBUF20114822
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211614
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722
WSHWSH - MTLMTL00000
COLCOL - DALDAL00000

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]