Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 12. 01. 2007 v 01:00 SEČ
  BUF TOR  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
11. 01. 2007 02:00Chicago BlackhawksCHI-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres3:4PreviewReviewVideo
06. 01. 2007 02:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 01. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2007 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres3:4PreviewReviewVideo
05. 01. 2007 01:00Boston BruinsBOS-TORToronto Maple Leafs2:10PreviewReviewVideo
02. 01. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres3:4PreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs7:4PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
16. 04. 2006 23:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:0PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres2:3sPreviewReviewVideo
02. 04. 2006 02:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres7:0PreviewReviewVideo
17. 03. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
04. 03. 2006 02:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:2PreviewReviewVideo
27. 01. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres4:8PreviewReviewVideo
30. 12. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres433112362166:12310-36-119-2414-7-217-5-17-32W
TOR Toronto Maple Leafs441925638145:1483-62-417-2710-14-39-11-33-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2114722885:623-22-17-146-41L
TOR Toronto Maple Leafs24101432073:782-31-211-134-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2217513481:617-14-012-106-42W
TOR Toronto Maple Leafs2091131872:701-31-26-143-71W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
TBLTBL-VANVAN3:2(0:1, 2:1, 1:0)54:55
FLAFLA-SEASEA1:1(1:1, -:-, -:-)08:55
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2612916
MTLMTL - BUFBUF17102718
DETDET - SJSSJS414111116
PHIPHI - OTTOTT7717168
CBJCBJ - NYRNYR125121015
CHICHI - DALDAL5223718
NSHNSH - STLSTL14971312
LAKLAK - BOSBOS51113618
UTAUTA - EDMEDM1658422
VGKVGK - PITPIT2631224
MINMIN - CBJCBJ10010
CGYCGY - CARCAR00101

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]