Vancouver Canucks - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 14. 02. 2021 v 04:00 SEČ
  VAN CGY  
Posledný zápas noci by sa dal kľudne označiť aj ako duel klubov, ktoré rady striedajú formu, nakoľko obe mužstvá menia série prehier a výhier ako na bežiacom páse. Canucks sa po štyroch výrach museli zmieriť s hernou dekou, ktorá stále pretrváva, pričom kosatky prehrali už šesťkrát v rade. Na druhej strane Calgary zažíva lepšiu formu, po pár prehrách naskočili na dobrú vlnu, pričom neprehrali už štyri zápasy v rade, čo potvrdia aj teraz.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 02. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
09. 02. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
07. 02. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks5:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2021 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks7:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 02. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2021 04:00Calgary FlamesCGY-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2021 04:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReviewVideo
05. 02. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 02. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2021 03:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2021 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:0PreviewReviewVideo
09. 02. 2020 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames2:6PreviewReviewVideo
30. 12. 2019 03:30Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
06. 10. 2019 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:0PreviewReviewVideo
24. 03. 2019 03:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames4:3sPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
07. 10. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks7:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames137511539:341-11-07-64-2-03-3-15-53W
VAN Vancouver Canucks1761101251:661-01-05-124-3-02-8-04-66L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames6420822:150-00-03-34-22W
VAN Vancouver Canucks7430828:231-01-02-54-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames7331717:191-11-04-33-41W
VAN Vancouver Canucks10280423:430-00-03-72-85L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19463Vancouver Canucks VAN-CGY Calgary Flames141511529

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
desspidumasflyers66francoahojanica62ignac75
jetsjirik19ladismencm.beranekmtlpetrssonvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
benourdilitemmettfargofunesgolojoe33
jurcajuventus1kerrymaly.petkomatys1979packova.ivetpete
silvia7

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
amadore77dindadwarfforward01hromejakubsichtajaryn
krab88lukinnuovacchinnistanley

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dumasfargomatys1979packova.ivetpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
amadore77benourdilitdindadwarfemmettflyers66
forward01francoafuneshojanhromeica62jakubsichta
jetsjirik19jurcajuventus1kerrykrab88ladismenc
maly.petkom.beranekmtlnuovacchinnipetesilvia7stanley
vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD1:1(1:1, -:-, -:-)04:56
CBJCBJ-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)11:55
MTLMTL-BUFBUF0:0(0:0, -:-, -:-)01:57
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD1:1(1:1, -:-, -:-)04:56
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]