Vegas Golden Knights - New Jersey Devils (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 04. 03. 2020 v 04:00 SEČ
T-Mobile Arena
(diváků: 18290)
3 VGK

NJD 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
VGK012
NJD000
Po třetinách0:01:03:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
VGK11912
NJD9117
Po třetinách11:920:2032:27

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
VGK60/11456.7%6815
NJD20/32543.3%8817

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
00:45VGK1:0videoStř. zápěstímG: Max Pacioretty (31)A: William Karlsson (29)
3. třetina
00:37VGK2:0videoStř. golfemG: William Karlsson (15)A: Nicolas Roy (5)A: Max Pacioretty (34)
08:49VGK3:0videoStř. zápěstímG: Ryan Reaves (8)A: William Carrier (12)A: Tomas Nosek cze (7)

Přehled vyloučení

1. třetina
14:07NJD2 minConnor CarrickPodražení (Nick Cousins)
2. třetina
07:56VGK2 minMax PaciorettyHákování (Mirco Mueller)
13:48VGK2 minMax PaciorettyDržení (Travis Zajac)
3. třetina
13:54VGK2 minBrandon PirriSekání (Jack Hughes)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
VGK90Robin Lehner (výhra)23 - 230 - 04 - 427 - 27100%060:00
VGK29Marc-Andre Fleury
NJD29Mackenzie Blackwood (prohra)28 - 310 - 01 - 129 - 3290.62%059:47
NJD35Cory Schneider

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#VGK Vegas Golden KnightsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
67Max PaciorettyLevé křídlo112+2431001-15:01
71William KarlssonCentr112+202000055%15:01
75Ryan ReavesPravé křídlo101+1026000100%12:21
10Nicolas RoyCentr011+200110070%14:32
28William CarrierLevé křídlo011+1010000-11:34
92Tomas Nosek czeLevé křídlo011+100020162%14:34
2Zach WhitecloudObránce000+1002200-17:32
3Brayden McNabbObránce000+2032200-18:19
19Reilly SmithPravé křídlo0000011020-15:42
20Chandler StephensonCentr000002012056%17:16
21Nick CousinsCentr0000011012100%15:21
22Nick HoldenObránce0000040100-20:42
23Alec MartinezObránce000+1040301-23:27
26Paul StastnyCentr000001000046%16:15
27Shea TheodoreObránce000+1050300-21:06
73Brandon PirriCentr0000210001-13:22
81Jonathan MarchessaultCentr0000020001-14:05
88Nate SchmidtObránce000+1000001-17:50

#NJD New Jersey DevilsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
5Connor CarrickObránce0000212200-17:22
13Nico HischierCentr000002100047%18:10
14Joey AndersonPravé křídlo0000002100-12:12
16Kevin RooneyCentr0000022200-13:01
19Travis ZajacCentr000-202010047%16:31
21Kyle PalmieriPravé křídlo000-1040101-17:12
25Mirco MuellerObránce000-1012402-19:48
28Damon SeversonObránce000-2001010-22:44
32Dakota MermisObránce000-1012110-18:08
37Pavel Zacha czeCentr000-103200038%16:44
40Josh JacobsObránce0000012201-15:59
41Michael McLeodCentr000000400036%11:52
44Miles WoodLevé křídlo000-2031000-15:51
63Jesper BrattLevé křídlo000-1011100-15:11
76PK SubbanObránce000-2022121-19:57
86Jack HughesCentr0000020031100%17:42
90Jesper BoqvistCentr000-1001101-14:12
97Nikita GusevLevé křídlo000-1020011-15:37

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Robin Lehner
Robin Lehner
Zákroky: 27
Saves: 100%
William Karlsson
William Karlsson
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +2
Max Pacioretty
Max Pacioretty
G: 1, A: 1, P: 2
S: 3, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jean Hebert
#15 - Jean Hebert
Jake Brenk
#26 - Jake Brenk
Ryan Gibbons
#58 - Ryan Gibbons
Mark Shewchyk
#92 - Mark Shewchyk

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19039Vegas Golden Knights VGK-NJD New Jersey Devils371011719

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
abonentamadore77aveomarbenourbublinhucairns.33ckkvvlk
desspidilitdindaerhy37golohojancharl
ignac75inanajarynjoe33juventus1keffykerry
kinghanskorikrab88lacroixmaly.petkomilan49milan66
mtlondonpackova.ivetpetepetrssonputenkasilvia7
thajskemenutwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88francoafuneshromeica62lukassolda1987
pasta82petterson76rocky

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
matys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77benourctibor88funeshojanhromecharl
ica62juventus1krab88matys1979olda1987petrssonpetterson76
putenkathajskemenutwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbublinhucairns.33dilitdindaerhy37francoa
keffykerrykinghanskorimaly.petkomilan49mtl
ondonpackova.ivetpasta82rockysilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]