Anaheim Ducks - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 12. 03. 2020 v 03:00 SEČ
  ANA STL  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 03. 2020 03:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
11. 03. 2020 03:00Anaheim DucksANA-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2020 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild4:5pPreviewReviewVideo
07. 03. 2020 04:00Anaheim DucksANA-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2020 03:30Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 03. 2020 03:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
10. 03. 2020 01:00St. Louis BluesSTL-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2020 00:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues0:2PreviewReviewVideo
07. 03. 2020 01:00New Jersey DevilsNJD-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
04. 03. 2020 01:00New York RangersNYR-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks1:4PreviewReviewVideo
07. 03. 2019 04:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues4:5PreviewReviewVideo
24. 01. 2019 04:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues1:5PreviewReviewVideo
15. 10. 2018 01:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
13. 03. 2018 03:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
15. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks1:3PreviewReviewVideo
30. 11. 2017 03:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks2:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2017 03:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
11. 03. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues563215973178:1607-91-326-3018-5-514-10-43-72L
ANA Anaheim Ducks562326753146:1737-75-126-3012-10-311-16-46-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues2818554193:691-50-213-157-32L
ANA Anaheim Ducks25121032770:703-32-011-144-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues28141043285:916-41-113-153-72L
ANA Anaheim Ducks31111642676:1034-43-115-165-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18888Anaheim Ducks ANA-STL St. Louis Blues00000

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1420015
VANVAN - TORTOR3211213
DALDAL - CBJCBJ1510510
COLCOL - CGYCGY1600114
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]