Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 22. 01. 2020 v 01:00 SEČ
  CAR WPG  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2020 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
19. 01. 2020 23:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders2:1sPreviewReviewVideo
18. 01. 2020 01:30Carolina HurricanesCAR-ANAAnaheim Ducks1:2pPreviewReviewVideo
17. 01. 2020 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2020 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2020 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
20. 01. 2020 01:00Chicago BlackhawksCHI-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
18. 01. 2020 02:00Winnipeg JetsWPG-TBLTampa Bay Lightning1:7PreviewReviewVideo
15. 01. 2020 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks4:0PreviewReviewVideo
12. 01. 2020 20:00Winnipeg JetsWPG-NSHNashville Predators0:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 12. 2019 02:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes3:6PreviewReviewVideo
09. 03. 2019 01:30Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets1:8PreviewReviewVideo
15. 10. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes3:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets2:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 01:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
20. 11. 2016 23:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets3:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes5:4pPreviewReviewVideo
17. 02. 2016 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
06. 02. 2016 02:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes3:5PreviewReviewVideo
14. 11. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes492818359155:1318-33-024-2516-8-112-10-25-51W
WPG Winnipeg Jets492520454148:1527-43-123-2611-11-214-9-24-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes2516813385:635-13-011-146-41W
WPG Winnipeg Jets24111122465:743-21-112-123-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WPG Winnipeg Jets2514923083:784-22-011-144-62L
CAR Carolina Hurricanes24121022670:683-20-013-114-64L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18775Carolina Hurricanes CAR-WPG Winnipeg Jets36642019

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
abonentamadore77avalancheaveomarbenourcairns.33ckkvvlk
dilitdindaerhy37forward01francoagolohrome
charlignac75inanajarynjuventus1keffykerry
kinghanskorikrab88maly.petkomatys1979m.beranekmilan49
milan52mlbmtlondonpetepetterson76putenka
twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesjoe33olda1987paul68popelkasilvia7

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
bublinhuhojanpackova.ivetpetrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourdindaerhy37forward01hojanhromeinana
juventus1kinghanskorimatys1979milan49milan52ondon
paul68petrssonpetterson76putenkasilvia7twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77avalancheaveomarcairns.33dilitfrancoa
funescharlkeffykerrykrab88maly.petkom.beranek
mlbmtlolda1987packova.ivetpete

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]