Calgary Flames - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 30. 12. 2019 v 03:30 SEČ
  CGY VAN  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2019 03:30Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
28. 12. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2019 23:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo
23. 12. 2019 01:00Dallas StarsDAL-CGYCalgary Flames1:5PreviewReviewVideo
20. 12. 2019 03:00Calgary FlamesCGY-MTLMontreal Canadiens3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2019 03:30Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
29. 12. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
20. 12. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights5:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2019 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:0PreviewReviewVideo
24. 03. 2019 03:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames4:3sPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
07. 10. 2018 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks7:4PreviewReviewVideo
04. 10. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2017 02:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames1:6PreviewReviewVideo
10. 12. 2017 04:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2017 03:00Calgary FlamesCGY-VANVancouver Canucks3:5PreviewReviewVideo
15. 10. 2017 04:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames402015545109:1177-53-021-1910-5-310-10-26-41W
VAN Vancouver Canucks392015444127:1176-43-117-2212-5-38-10-16-44W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks2012532773:554-31-19-117-34W
CGY Calgary Flames1810532356:512-31-08-104-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames22101022253:665-22-013-96-41W
VAN Vancouver Canucks1981011754:622-12-08-113-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18623Calgary Flames CGY-VAN Vancouver Canucks301121223

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
abonentbenourckkvvlkdesspidilitdindaerhy37
forward01funesica62ignac75jarynjoe33juventus1
kerrykinghansmaly.petkomatys1979milan49milan52moog
ondonpackova.ivetpaul68petepetterson76popelkaputenka
rockytwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
golohojanhromecharlkrab88m.beranekmilan66
mtlpetrssonsilvia7vohajs

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
cairns.33mlb

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
hromejoe33krab88m.beranekmilan49moogmtl
petrssonpetterson76putenkasilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourcairns.33dilitdindaerhy37forward01
funeshojancharlica62juventus1kerrykinghans
lacroixmaly.petkomatys1979mlbondonpackova.ivetpaul68
rockytwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)38:56
CBJCBJ-FLAFLA1:3(1:0, 0:3, -:-)33:55
MTLMTL-BUFBUF2:1(1:1, 1:0, -:-)27:00
CARCAR-WSHWSH0:1(0:1, 0:0, -:-)20:55
PHIPHI-SEASEA0:1(0:1, -:-, -:-)10:58
NYRNYR-TBLTBL2:0(2:0, -:-, -:-)13:57
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)08:58
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD3:4(1:1, 2:3, -:-)38:56
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:0(0:0, -:-, -:-)08:58
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]