Anaheim Ducks - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 28. 12. 2019 v 04:00 SEČ
  ANA VGK  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2019 04:00Anaheim DucksANA-VGKVegas Golden Knights4:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2019 18:30New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks5:1PreviewReviewVideo
21. 12. 2019 19:00New York IslandersNYI-ANAAnaheim Ducks5:6sPreviewReviewVideo
19. 12. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
18. 12. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2019 04:00Anaheim DucksANA-VGKVegas Golden Knights4:3PreviewReviewVideo
24. 12. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo
23. 12. 2019 04:00San Jose SharksSJS-VGKVegas Golden Knights1:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-VGKVegas Golden Knights5:4pPreviewReviewVideo
18. 12. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2019 01:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2019 04:00Anaheim DucksANA-VGKVegas Golden Knights0:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2019 04:00Anaheim DucksANA-VGKVegas Golden Knights2:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2018 04:30Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks5:0PreviewReviewVideo
21. 10. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
20. 02. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks0:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 04:00Anaheim DucksANA-VGKVegas Golden Knights1:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2017 04:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks4:3sPreviewReviewVideo
23. 11. 2017 04:00Anaheim DucksANA-VGKVegas Golden Knights2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights402014646122:1185-63-016-2410-7-310-7-35-51L
ANA Anaheim Ducks37151843496:1144-43-118-199-7-26-11-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2010732366:632-32-06-146-41L
ANA Anaheim Ducks189722050:482-21-09-93-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights2010732356:553-31-010-105-51W
ANA Anaheim Ducks1961121446:662-22-19-102-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18603Anaheim Ducks ANA-VGK Vegas Golden Knights109292515

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
bublinhuctibor88ica62joe33lacroixmaly.petkomilan49
milan66mlbolda1987

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77erhy37funeskrab88milan52pasta82petrsson
silvia7vohajs

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
abonentbenourcairns.33ckkvvlkdilitdindagabe_ukafi
golohojanhromecharlignac75juventus1kerry
kinghanskorimatys1979m.beranekmoogmtlondon
packova.ivetpaul68peter_bondrapetterson76popelkaputenkatwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
amadore77benourctibor88dilitgabe_ukafihojanhrome
charlica62juventus1krab88maly.petkomatys1979milan52
mlbmtlpackova.ivetpasta82paul68petepetrsson
putenkasilvia7twistervohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbublinhucairns.33dindaerhy37funeskerry
kinghanskorim.beranekmilan49moogolda1987ondon
petterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]