San Jose Sharks - Anaheim Ducks (REVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 26. 12. 2006 v 18:30 SEČ
HP Pavilion at San Jose
(diváků: 17496)
3 SJS

ANA 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
SJS210
ANA121
Po třetinách2:13:33:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
SJS1074
ANA12117
Po třetinách10:1217:2321:30

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
SJS171/6282912812
ANA170/4242012415

Přehled gólů

1. třetina
02:39ANA0:1Stř. golfemG: Travis GreenA: Ryan ShannonA: Joe Dipenta
11:25SJS1:1BekhendG: Christian EhrhoffA: Jonathan CheechooA: Scott Hannan
18:52SJS2:1Stř. golfemG: Patrick MarleauA: Joe ThorntonA: Matt Carle
2. třetina
02:45ANA2:2Objetí brankyG: Chris KunitzA: Ryan ShannonA: Kent Huskins
13:05ANA2:3Stř. zápěstímG: Dustin PennerA: Andy McDonaldA: Chris Pronger
16:24SJS3:3Stř. zápěstímPPG: Steve BernierA: Joe PavelskiA: Milan Michalek cze
3. třetina
10:20ANA3:4Teč, DorážkaG: Corey PerryA: Samuel PahlssonA: Scott Niedermayer

Přehled vyloučení

1. třetina
03:01ANA2 minJoe DipentaHákování (Mark Bell)
12:33SJS2 minMark Smith (Shane O'Brien)
12:33SJS2 minMark Smith (Shane O'Brien)
18:58ANA5 minShawn ThorntonBitka (Mark Bell)
18:58SJS5 minMark BellBitka (Shawn Thornton)
2. třetina
00:22ANA2 minScott NiedermayerHákování (Marcel Goc)
04:37SJS2 minPatrick MarleauDržení (Chris Pronger)
14:40ANA2 minShawn ThorntonHrubost (Joe Pavelski)
3. třetina
05:50ANA2 minTravis GreenFaul loktem (Marc-Edouard Vlasic)
10:49SJS2 minMatt CarleDržení (Corey Perry)
14:35ANA2 minShane O'BrienNedovolené bránění (Mark Smith)
15:42ANA2 minChris ProngerZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
SJS20Evgeni Nabokov (prohra)18 - 220 - 08 - 826 - 3086.67%058:30
ANA35Jean-Sebastien Giguere 9 - 111 - 14 - 514 - 1782.35%036:24
ANA0Michael Wall (výhra)2 - 20 - 02 - 24 - 4100%023:36

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
10Christian EhrhoffObránce1010057002-28:10
12Patrick MarleauLevé křídlo101+221201267%18:17
26Steve BernierPravé křídlo1010022000100%14:29
8Joe PavelskiCentr011-201001078%11:36
9Milan Michalek czeLevé křídlo0110010111-14:32
14Jonathan CheechooPravé křídlo011+1021000-19:26
18Matt CarleObránce0110211102-15:43
19Joe ThorntonCentr011+101100054%19:51
22Scott HannanObránce011-1000001-23:52
3Douglas MurrayObránce000-1002010-05:20
6Josh GorgesObránce000+1012400-23:05
7Mark BellLevé křídlo000-1500010-09:39
11Marcel GocCentr0000011120100%15:21
16Mark SmithCentr0000411010100%13:23
25Mike GrierPravé křídlo000-3004000-12:33
34Patrick RissmillerLevé křídlo000-10220020%11:45
37Curtis BrownCentr000-100230040%14:51
44Marc-Edouard VlasicObránce000-3020202-21:06

#ANA Anaheim DucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
38Ryan ShannonPravé křídlo022+2030000-06:40
10Corey PerryPravé křídlo1010021101-09:59
14Chris KunitzLevé křídlo1010032000-18:19
17Dustin PennerLevé křídlo101+2061100-12:34
39Travis GreenCentr101+221000025%05:47
19Andy McDonaldLevé křídlo011+102000255%18:51
25Chris ProngerObránce011+1211111-32:14
26Samuel PahlssonCentr011001410045%20:01
27Scott NiedermayerObránce011+1212113-31:01
33Joe DipentaObránce011+2200310-10:42
40Kent HuskinsObránce011+1002201-12:13
8Teemu SelannePravé křídlo000+102010140%18:42
15Ryan GetzlafCentr000-102001125%15:43
23Francois BeaucheminObránce000-1011001-13:27
32Travis MoenLevé křídlo000-1035300-15:58
37Shane O'BrienObránce0000211100-21:10
44Rob NiedermayerCentr000-1013001-20:14
45Shawn ThorntonLevé křídlo000+17010000%04:36

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Corey Perry
Corey Perry
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0
Scott Niedermayer
Scott Niedermayer
G: 0, A: 1, P: 1
S: 1, +/-: +1
Christian Ehrhoff
Christian Ehrhoff
G: 1, A: 0, P: 1
S: 5, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Michael McGeough
Michael McGeough
Brad Watson
#23 - Brad Watson
Brad Lazarowich
#86 - Brad Lazarowich
Rody Vaughan
#73 - Rody Vaughan

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2240518
NJDNJD - COLCOL3320419
NYINYI - ANAANA8126157
WSHWSH - LAKLAK2312517
CBJCBJ - TORTOR9116617
STLSTL - WPGWPG111141012
DALDAL - BOSBOS1385913
EDMEDM - MINMIN10106419
SEASEA - DETDET2501518
VANVAN - CARCAR2222419
VGKVGK - TBLTBL1781616

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]