Pittsburgh Penguins - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 11. 03. 2019 v 00:30 SEČ
  PIT BOS  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 03. 2019 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 03. 2019 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins4:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils1:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo
24. 11. 2018 01:30Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
02. 03. 2018 01:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins8:4PreviewReviewVideo
08. 01. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins6:5pPreviewReviewVideo
24. 11. 2017 19:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins4:3PreviewReviewVideo
27. 01. 2017 01:00Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins4:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins5:1PreviewReviewVideo
15. 12. 2016 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
25. 02. 2016 01:30Boston BruinsBOS-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2015 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins684217993205:16910-92-339-2927-7-315-10-69-16W
PIT Pittsburgh Penguins683623981233:2086-91-225-4319-12-217-11-76-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins37277357129:876-31-119-1810-010W
PIT Pittsburgh Penguins331912240113:1043-20-010-236-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins351711741120:1043-71-215-204-61L
BOS Boston Bruins31151063676:824-61-220-117-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17716Pittsburgh Penguins PIT-BOS Boston Bruins1416131222

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
burneydave81desspiforward01hromecharljaryn
lacroixlukopoulosmilan52moogondonpaul68silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardilitfrancoafuneshojaninanajuventus1
krko69lkwfahrermaly.petkomilan49packova.ivetpetepetrsson
popelkarichkob

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentbenourgasstgoloignac75kerrymachy
marimatys1979m.beranekmtlondr0idpetterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dave81forward01francoafunesjarynjuventus1mari
matys1979m.beranekmilan49petrssonrichkob

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourburneydilitgassthojanhrome
charljindrich73kerrylukopoulosmachymaly.petkomilan52
moogmtlondonondr0idpackova.ivetpaul68petterson76
silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]