Phoenix Coyotes - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 05. 12. 2006 v 03:30 SEČ
  PHX NSH  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2006 03:30Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
01. 12. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings7:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2006 20:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes4:0PreviewReviewVideo
23. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-NJDNew Jersey Devils3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 12. 2006 03:30Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
03. 12. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
01. 12. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators4:5PreviewReviewVideo
30. 11. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
26. 11. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings6:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
16. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes5:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 04:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators5:3PreviewReviewVideo
17. 03. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes2:0PreviewReviewVideo
13. 10. 2005 18:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators4:5pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators2517833489:692-32-111-146-4-311-4-07-31L
PHX Phoenix Coyotes2491501863:921-01-010-147-6-02-9-05-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes137601440:391-01-07-66-44W
NSH Nashville Predators106431243:310-30-12-86-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators1511402246:382-02-09-68-22W
PHX Phoenix Coyotes11290423:530-00-03-82-81W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:2(2:2, 0:0, -:-)22:58
FLAFLA-WPGWPG0:0(0:0, -:-, -:-)00:59
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG0:0(0:0, -:-, -:-)00:59
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616
MTLMTL - PITPIT00000
VANVAN - TORTOR00000
DALDAL - CBJCBJ00000
COLCOL - CGYCGY00000
CARCAR - WPGWPG00000
WSHWSH - MINMIN00000
PHIPHI - UTAUTA00000

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]