Ottawa Senators - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 16. 02. 2018 v 01:30 SEČ
  OTT BUF  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-NJDNew Jersey Devils5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning5:3PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-COLColorado Avalanche4:5PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2017 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
30. 11. 2016 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:5PreviewReviewVideo
10. 11. 2016 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators1:2sPreviewReviewVideo
06. 11. 2016 00:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2016 00:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
17. 02. 2016 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:1sPreviewReviewVideo
27. 01. 2016 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2015 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators551927947147:1946-92-526-2912-11-57-16-44-62L
BUF Buffalo Sabres5717301044137:1883-100-129-288-16-49-14-65-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators28121152986:1013-50-313-155-53W
BUF Buffalo Sabres2881642063:920-40-116-123-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2991462474:963-60-013-165-54W
OTT Ottawa Senators2771641861:933-42-213-142-83L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16181Ottawa Senators OTT-BUF Buffalo Sabres3711102618

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
aveomarbarsa14benourckkvvlkdave81detredwingdilit
francoagolocharlica62inanajarynjuventus1
kerrykinghanskorimaly.petkomarim.beranekmik848
milan49milan52mojmir67navarowskiondonpackova.ivetpaul68
peter_bondrapetrssonpetterson76popelkarichkobsilvia7taurus
ulmikziguli

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dindafunesignac75jindrich73joe33krko69lukin
matys1979ondispasta82putenka

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
bandy77belo26bizonekgajdy38hojanjeff73krab88
milda18mtlvohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14belo26benourdave81dindafrancoa
hojancharlinanajeff73juventus1kerrykinghans
krab88marimik848milan49milan52milda18ondon
pasta82petrssonputenkasilvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
detredwingdilitfunesgajdy38ica62jindrich73kori
maly.petkomatys1979m.beranekmojmir67mtlondispackova.ivet
paul68petterson76richkobtaurus

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930424
PITPIT - UTAUTA13117621
CARCAR - CBJCBJ3101920
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]