Minnesota Wild - St. Louis Blues (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 27. 01. 2017 v 02:00 SEČ
Xcel Energy Center
(diváků: 19064)
5 MIN

STL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
MIN032
STL010
Po třetinách0:03:15:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
MIN8187
STL1078
Po třetinách8:1026:1733:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
MIN41/2749.2%41118
STL40/22050.8%1612

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
00:23MIN1:0videoStř. zápěstímG: Erik Haula (10)A: Zach Parise (14)A: Jason Pominville (17)
04:47STL1:1videoStř. zápěstímG: Vladimir Tarasenko (21)A: Jaden Schwartz (18)A: Jori Lehtera (9)
12:19MIN2:1videoStř. zápěstímG: Tyler Graovac (4)A: Nino Niederreiter (20)A: Matt Dumba (15)
19:48MIN3:1videoStř. zápěstímPPG: Mikko Koivu (15)A: Mikael Granlund (30)A: Nino Niederreiter (21)
3. třetina
01:29MIN4:1videoStř. zápěstímG: Nino Niederreiter (15)A: Eric Staal (25)A: Charlie Coyle (25)
02:11MIN5:1videoStř. zápěstímG: Mikael Granlund (12)A: Jared Spurgeon (16)A: Jason Zucker (19)

Přehled vyloučení

1. třetina
08:38MIN2 minChris StewartSekání (Patrik Berglund)
16:39STL2 minCarter HuttonZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo (trest odseděl Dmitrij Jaskin cze)
17:59MIN2 minZach PariseHákování (Colton Parayko)
2. třetina
18:19STL2 minJay BouwmeesterHákování (Mikael Granlund)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
MIN40Devan Dubnyk (výhra)20 - 210 - 04 - 424 - 2596.00%059:54
MIN35Darcy Kuemper
STL40Carter Hutton (prohra)20 - 240 - 05 - 625 - 3083.33%242:11
STL34Jake Allen 3 - 30 - 00 - 03 - 3100%017:49

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
22Nino NiederreiterPravé křídlo123+2040000-13:09
64Mikael GranlundCentr1120040013-18:49
9Mikko KoivuCentr101002000052%18:53
44Tyler GraovacCentr101+102100050%11:15
56Erik HaulaCentr101+105000141%14:57
3Charlie CoyleCentr011+201010063%14:07
11Zach PariseLevé křídlo011+1241110-16:46
12Eric StaalCentr011+102001038%13:44
16Jason ZuckerLevé křídlo0110030001-16:50
24Matt DumbaObránce011+1000201-19:57
29Jason PominvillePravé křídlo011+1030011100%15:51
46Jared SpurgeonObránce011+1022100-23:05
4Mike ReillyObránce000+1000300-14:53
6Marco ScandellaObránce000+1000302-19:21
7Chris StewartPravé křídlo0000200001-11:37
10Jordan SchroederCentr0000011001-11:51
20Ryan SuterObránce000+1002100-24:52
39Nate ProsserObránce000+1000600-16:09

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
91Vladimir TarasenkoPravé křídlo1010023100-16:52
12Jori LehteraCentr011000000050%15:34
17Jaden SchwartzLevé křídlo0110032002100%18:01
6Joel EdmundsonObránce000-1021500-17:40
10Scottie UpshallPravé křídlo0000021010-11:46
15Robby FabbriCentr000-3002100-13:17
19Jay BouwmeesterObránce000-2211100-20:49
20Alexander SteenLevé křídlo000-2020000-18:16
21Patrik BerglundCentr000-102010062%15:36
22Kevin ShattenkirkObránce0000023001-20:30
23Dmitrij Jaskin czePravé křídlo0000002001-14:04
26Paul StastnyCentr000-201100150%18:32
27Alex PietrangeloObránce000-1010100-25:33
41Robert BortuzzoObránce0000010000-13:41
49Ivan BarbashevCentr000001420025%10:03
55Colton ParaykoObránce000-2030001-20:41
57David PerronLevé křídlo000-1020000-15:45
75Ryan ReavesPravé křídlo0000000000-09:51

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nino Niederreiter
Nino Niederreiter
G: 1, A: 2, P: 3
S: 4, +/-: +2
Mikael Granlund
Mikael Granlund
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: 0
Devan Dubnyk
Devan Dubnyk
Zákroky: 24
Saves: 96.00%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Tom Kowal
#32 - Tom Kowal
Tom Chmielewski
#18 - Tom Chmielewski
Brian Mach
#78 - Brian Mach
Ryan Galloway
#82 - Ryan Galloway

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14718Minnesota Wild MIN-STL St. Louis Blues341662920

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
abonentbelo26berry65blackhawksblazindindafargo
gajdy38goloheckerthojanhoooryica62jurca
kubajz823kubalinlacroixlspamakermaly.petkomik848
milan52milan66milda18mtlondispackova.ivetpete
petrssonpixiesilvia7strelmistrtaurusvlades8

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarcooljaydesspidilitfrancoafunesinana
jarynkrab88matys1979milan49petterson76popelkaputenka
richkobsukynn1

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
homer1989mojmir67paja34paul68rockytygros77

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentaveomarberry65dilitdindagajdy38heckert
homer1989ica62inanajarynjurcalacroixmaker
milan49milan52milda18mojmir67packova.ivetpaul68petterson76
pixieputenkarockysilvia7strelmistrsukynn1taurus
tygros77

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
belo26blackhawksblazincooljayfargofrancoafunes
hojanhooorykrab88kubajz823lspamaly.petkomatys1979
mik848mtlondispetrssonrichkobvlades8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD167111018
CBJCBJ - FLAFLA1113101118
MTLMTL - BUFBUF19104721
CARCAR - WSHWSH24731018
PHIPHI - SEASEA61215523
NYRNYR - TBLTBL108151217
OTTOTT - STLSTL3113722
NYINYI - VANVAN3113624
CHICHI - PITPIT5325225
WPGWPG - MINMIN314181314
DALDAL - COLCOL810151216
NSHNSH - VGKVGK57201513
UTAUTA - TORTOR2186622
ANAANA - CGYCGY3213920
LAKLAK - EDMEDM7720821
SJSSJS - BOSBOS121210721

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]