Boston Bruins - Florida Panthers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 06. 12. 2016 v 01:00 SEČ
TD Garden
(diváků: 17565)
4 BOS po prodloužení

FLA 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
BOS1111
FLA0120
Po třetinách1:02:13:34:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
BOS151182
FLA811110
Po třetinách15:826:1934:3036:30

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BOS60/31961.0%10714
FLA60/33139.0%131113

Přehled gólů

1. třetina
18:32BOS1:0videoStř. příklepemG: Tim Schaller (4)A: David Krejci cze (12)
2. třetina
09:44FLA1:1videoStř. příklepemG: Jaromir Jagr cze (5)A: Aaron Ekblad (2)A: Mark Pysyk (3)
16:37BOS2:1videoStř. příklepemG: David Pastrnak cze (14)A: Brad Marchand (15)A: Patrice Bergeron (4)
3. třetina
07:54FLA2:2videoStř. zápěstímG: Aleksander Barkov (4)A: Reilly Smith (5)
13:08BOS3:2videoTeč, DorážkaG: David Backes (7)A: Ryan Spooner (6)
18:31FLA3:3videoStř. zápěstímG: Jason Demers (4)A: Mike Matheson (6)A: Vincent Trocheck (8)
prodloužení
01:23BOS4:3videoStř. zápěstímG: David Pastrnak cze (15)A: David Krejci cze (13)A: Brandon Carlo (5)

Přehled vyloučení

1. třetina
01:24FLA2 minJaromir Jagr czePodražení (Brandon Carlo)
03:55BOS2 minJimmy HayesPodražení (Derek MacKenzie)
08:51FLA2 minMike MathesonDržení (Austin Czarnik)
2. třetina
13:40BOS2 minDavid Krejci czeHákování (Jaromir Jagr cze)
19:15FLA2 minJason DemersNedovolené bránění (David Krejci cze)
3. třetina
09:49BOS2 minTim SchallerPodražení (Jussi Jokinen)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BOS40Tuukka Rask (výhra)21 - 241 - 15 - 527 - 3090.00%061:17
BOS35Anton Khudobin
FLA1Roberto Luongo (prohra)26 - 301 - 15 - 532 - 3688.89%061:01
FLA34James Reimer

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BOS Boston BruinsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
88David Pastrnak czePravé křídlo202+1030130-18:25
46David Krejci czeCentr022+121020241%22:12
42David BackesPravé křídlo1010053211-20:16
59Tim SchallerCentr101023210075%17:13
25Brandon CarloObránce0110051121-23:03
37Patrice BergeronCentr011003000165%19:33
51Ryan SpoonerCentr011+1030000-14:24
63Brad MarchandLevé křídlo0110020010-19:40
6Colin MillerObránce000+1020000-11:34
11Jimmy HayesPravé křídlo0000222000-07:33
20Riley NashCentr000001111080%12:51
27Austin CzarnikCentr0000010000-09:59
28Dominic MooreCentr000000100075%10:41
33Zdeno Chara svkObránce000-1013200-23:31
47Torey KrugObránce0000010102-21:48
54Adam McQuaidObránce000-1011220-20:40
81Anton BlidhLevé křídlo000-1013000-09:10
86Kevan MillerObránce000+2012100-15:42

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
16Aleksander BarkovCentr101+204211241%18:57
55Jason DemersObránce101+2222101-22:43
68Jaromir Jagr czePravé křídlo101+1230020-18:22
5Aaron EkbladObránce0110032021-25:12
13Mark PysykObránce011-1010100-21:26
18Reilly SmithPravé křídlo011+1011001-15:50
19Mike MathesonObránce011-2213311-24:13
21Vincent TrocheckCentr011-203211246%24:01
3Keith YandleObránce0000000010-04:51
7Colton SceviourCentr000-1034111-20:30
15Paul ThompsonPravé křídlo0000012200-09:05
17Derek MacKenzieCentr000001220022%10:03
22Shawn ThorntonLevé křídlo0000013000-07:34
27Nick BjugstadCentr000-100002138%12:21
36Jussi JokinenLevé křídlo000-2032010-20:07
46Jakub Kindl czeObránce0000012110-20:22
62Denis MalginCentr000+1021000-15:55
92Kyle RauCentr0000003001-06:59

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
David Pastrnak
David Pastrnak cze
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +1
David Backes
David Backes
G: 1, A: 0, P: 1
S: 5, +/-: 0
Aleksander Barkov
Aleksander Barkov
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Kevin Pollock
#33 - Kevin Pollock
Dave Lewis
Dave Lewis
Michel Cormier
#76 - Michel Cormier
Brian Murphy
#93 - Brian Murphy

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14360Boston Bruins BOS-FLA Florida Panthers35183417

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
abonentbarsa14bastrbelo26berry65blackhawksblazin
ckkvvlkdindaexxefrancoagoloheckerthooory
ica62ignac75krab88maikeemakermarek123mathieu-29
matys1979milan52myke91ondispaul68petepetrsson
pixierichkobsilvia7spalinisukynn1tygros77wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarfargofuneshojaninanajarynjurca
korilspamilan49milan66mojmir67mtlpopelka
putenkarockyrocky84vlades8

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
desspigajdy38petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14belo26berry65blackhawksckkvvlkdinda
fargofrancoafunesgajdy38heckerthojanhooory
ica62jarynjurcakorikrab88maikeemaker
marek123mathieu-29milan49milan52mojmir67mtlmyke91
ondispaul68petepetrssonpetterson76pixieputenka
richkobrocky84silvia7spalinisukynn1vlades8

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bastrblazinlspamatys1979milan66tygros77wita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]