Montreal Canadiens - Vancouver Canucks (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 03. 11. 2016 v 00:30 SEČ
Centre Bell
(diváků: 21288)
3 MTL

VAN 0

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
MTL021
VAN000
Po třetinách0:02:03:0

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
MTL3118
VAN131712
Po třetinách3:1314:3022:42

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
MTL100/31948.3%19624
VAN60/52651.7%8812

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
12:22MTL1:0videoStř. zápěstímG: Nathan Beaulieu (1)A: Brendan Gallagher (4)A: Alex Galchenyuk (6)
19:11MTL2:0videoStř. zápěstímG: Torrey Mitchell (5)A: Phillip Danault (3)A: Brian Flynn (2)
3. třetina
18:05MTL3:0videoStř. zápěstímG: Alexander Radulov (3)A: Alex Galchenyuk (7)A: Brendan Gallagher (5)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:34VAN2 minLuca SbisaNedovolené bránění (Andrew Shaw)
12:58MTL2 minBrendan GallagherNedovolené bránění (Jannik Hansen)
18:12VAN2 minPhilip LarsenNedovolené bránění (Phillip Danault)
2. třetina
03:45MTL2 minJeff PetryHákování (Markus Granlund)
07:52VAN2 minChris TanevHákování (Artturi Lehkonen)
09:10MTL2 minAndrew ShawNedovolené bránění (Markus Granlund)
13:10MTL2 minPaul Byron (Ryan Miller)
3. třetina
11:28MTL2 minAlex GalchenyukFaul loktem (Alexandre Burrows)
18:05VAN2 minAlexander EdlerSekání (Alexander Radulov)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
MTL31Carey Price (výhra)37 - 371 - 14 - 442 - 42100%060:00
MTL35Al Montoya
VAN30Ryan Miller (prohra)18 - 201 - 10 - 019 - 2190.48%059:45
VAN25Jacob Markstrom

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Brendan GallagherPravé křídlo022+2221010100%14:14
27Alex GalchenyukCentr022+221022064%14:46
17Torrey MitchellCentr101+101100055%13:58
28Nathan BeaulieuObránce101+1022520-15:28
47Alexander RadulovPravé křídlo101+2032012-13:18
24Phillip DanaultLevé křídlo011+102112067%13:38
32Brian FlynnCentr011+100132050%11:40
6Shea WeberObránce000+2022220-25:13
8Greg PaterynObránce000+1013300-14:47
14Tomas Plekanec czeCentr000002010039%15:14
26Jeff PetryObránce000+1201310-23:12
41Paul ByronLevé křídlo0000201120100%12:31
51David DesharnaisCentr000000010038%14:05
62Artturi LehkonenLevé křídlo0000031001-13:29
65Andrew ShawCentr000021110220%16:49
67Max PaciorettyLevé křídlo0000010001-15:53
74Alexei EmelinObránce000+1002120-22:03
79Andrei MarkovObránce0000000000-19:44

#VAN Vancouver CanucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
5Luca SbisaObránce0000201011-16:02
8Chris TanevObránce0000201510-20:47
14Alexandre BurrowsPravé křídlo0000045000-08:54
15Derek DorsettPravé křídlo0000034000-10:13
18Jake VirtanenPravé křídlo0000021001-07:13
20Brandon SutterCentr000004000058%19:46
21Loui ErikssonLevé křídlo0000050010-19:57
22Daniel SedinLevé křídlo000-2031002-18:03
23Alexander EdlerObránce000-1001100-25:06
27Ben HuttonObránce000-2023212-20:20
33Henrik SedinCentr000-202011040%18:16
36Jannik HansenPravé křídlo000-3031000-16:07
44Erik GudbransonObránce000-1012300-19:28
47Sven BaertschiLevé křídlo000-1030000-11:22
50Brendan GaunceCentr000003300075%08:22
53Bo HorvatCentr000-201201144%17:01
60Markus GranlundCentr0000020001-19:08
63Philip LarsenObránce000-2241000-18:10

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Carey Price
Carey Price
Zákroky: 42
Saves: 100%
Torrey Mitchell
Torrey Mitchell
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1
Loui Eriksson
Loui Eriksson
G: 0, A: 0, P: 0
S: 5, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dean Morton
#36 - Dean Morton
Francois StLaurent
#38 - Francois StLaurent
Brandon Gawryletz
#64 - Brandon Gawryletz
David Brisebois
#96 - David Brisebois

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14125Montreal Canadiens MTL-VAN Vancouver Canucks58513913

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (+1.5)
arthokaveomarbarsa14bastrbelo26berry65blackhawks
blazinckkvvlkdilitdindaexxefargofunes
gajdy38golohojanhoooryignac75inanajaryn
jfnashjurcakorikrab88kunty8lev73maikee
makermaly.petkomarek123marimario1987kozarmathieu-29matys1979
mikilikumilan49milan52milan66moogmtlmyke91
nkono2011nykosondispackova.ivetpaul68petepetterson76
pixiepopelkaputenkarichkobrockysilvia7taurus
witazdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ica62krko69mojmir67nikexxx10petrsson

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
gabe_ukafi

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14belo26dilitdindafargogabe_ukafigajdy38
hoooryjfnashjurcakrab88krko69kunty8maker
maly.petkomarek123mario1987kozarmathieu-29mikilikumilan49milan52
mojmir67moogmtlmyke91nkono2011nykosondis
packova.ivetpaul68petepetrssonpetterson76richkobrocky
silvia7taurusth0ms0nwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
arthokbastrberry65blackhawksblazinfunesica62
korimaikeemarimatys1979pixieputenka

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]