Nashville Predators - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 06. 10. 2006 v 02:00 SEČ
  NSH CHI  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks6:8PreviewReviewVideo
01. 05. 2006 02:30Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators5:4PreviewReviewVideo
25. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
23. 04. 2006 19:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks6:8PreviewReviewVideo
19. 04. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
17. 04. 2006 01:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets4:3PreviewReviewVideo
16. 04. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
14. 04. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings3:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks2:1sPreviewReviewVideo
06. 04. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
05. 02. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks6:0PreviewReviewVideo
09. 01. 2006 01:00Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators1:5PreviewReviewVideo
22. 12. 2005 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators1:6PreviewReviewVideo
16. 12. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks5:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2005 02:00Nashville PredatorsNSH-CHIChicago Blackhawks5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks000000:00-00-00-00-00
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:2(2:2, 0:0, -:-)22:58
FLAFLA-WPGWPG0:0(0:0, -:-, -:-)00:59
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG0:0(0:0, -:-, -:-)00:59
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616
MTLMTL - PITPIT00000
VANVAN - TORTOR00000
DALDAL - CBJCBJ00000
COLCOL - CGYCGY00000
CARCAR - WPGWPG00000
WSHWSH - MINMIN00000
PHIPHI - UTAUTA00000

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]