St. Louis Blues - Florida Panthers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 02. 12. 2015 v 02:00 SEČ
Scottrade Center
(diváků: 15395)
1 STL

FLA 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
STL010
FLA030
Po třetinách0:01:31:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
STL31017
FLA4118
Po třetinách3:413:1530:23

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
STL20/313401078
FLA60/119273616

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
12:18FLA0:1videoStř. zápěstímG: Brandon Pirri (5)A: Aleksander Barkov (5)A: Willie Mitchell (3)
12:31FLA0:2videoStř. zápěstímG: Derek MacKenzie (2)
12:52STL1:2videoStř. zápěstímG: David Backes (6)A: Robby Fabbri (3)A: Colton Parayko (8)
16:41FLA1:3videoStř. zápěstímG: Derek MacKenzie (3)
3. třetina
19:16FLA1:4Stř. zápěstímENG: Jonathan Huberdeau (2)

Přehled vyloučení

1. třetina
00:54STL2 minVladimir TarasenkoHákování (Jaromir Jagr cze)
07:55FLA2 minBrandon PirriPodražení (Alex Pietrangelo)
2. třetina
05:52FLA2 minDave BollandHákování (Vladimir Tarasenko)
3. třetina
19:16FLA2 minJonathan HuberdeauDržení (Kevin Shattenkirk)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
STL34Jake Allen (prohra)11 - 141 - 10 - 012 - 1580.00%040:00
STL1Brian Elliott 8 - 80 - 00 - 08 - 8100%017:55
FLA1Roberto Luongo (výhra)27 - 280 - 02 - 229 - 3096.67%060:00
FLA35Al Montoya

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
42David BackesCentr101+103010159%18:33
15Robby FabbriCentr011+1010000-14:45
55Colton ParaykoObránce011+1000000-18:03
4Carl GunnarssonObránce000+1002000-15:23
6Joel EdmundsonObránce000-2031000-12:13
9Steve OttCentr000-101201050%09:20
10Scottie UpshallPravé křídlo000+1000000-10:46
12Jori LehteraCentr000002000175%14:25
19Jay BouwmeesterObránce000-1000110-22:54
20Alexander SteenLevé křídlo000-104201150%21:59
22Kevin ShattenkirkObránce000-2010222-21:43
26Paul StastnyCentr000-101010055%22:09
27Alex PietrangeloObránce000-1050130-27:01
28Kyle BrodziakCentr000-201010157%09:45
36Troy BrouwerPravé křídlo0000020000-18:58
56Magnus PaajarviLevé křídlo000-1001100-11:47
75Ryan ReavesPravé křídlo000-2015000-09:00
91Vladimir TarasenkoPravé křídlo000-1250011-21:21

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Derek MacKenzieCentr202+203010150%12:41
73Brandon PirriCentr101+1240002-16:40
16Aleksander BarkovCentr011+102020039%20:04
33Willie MitchellObránce011+1002500-23:35
3Steven KampferObránce0000011100-16:59
4Dylan OlsenObránce000+1000100-16:23
5Aaron EkbladObránce0000033010-19:19
11Jonathan HuberdeauLevé křídlo0000220010-19:03
18Reilly SmithPravé křídlo0000011002-20:43
21Vincent TrocheckCentr000001110135%19:03
22Shawn ThorntonLevé křídlo000+2002000-06:41
36Jussi JokinenLevé křídlo000-1011110-15:49
42Quinton HowdenCentr000+2005000-09:33
44Erik GudbransonObránce000+1021100-21:49
51Brian CampbellObránce000+1000200-21:05
63Dave BollandCentr000-120110050%09:20
68Jaromir Jagr czePravé křídlo000+1010000-17:19
86Connor BrickleyCentr000-1021000-09:10

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Derek MacKenzie
Derek MacKenzie
G: 2, A: 0, P: 2
S: 3, +/-: +2
Brandon Pirri
Brandon Pirri
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: +1
David Backes
David Backes
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Tim Peel
#20 - Tim Peel
Tom Kowal
#32 - Tom Kowal
Matt MacPherson
#83 - Matt MacPherson
Brian Murphy
#93 - Brian Murphy

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13024St. Louis Blues STL-FLA Florida Panthers551064317

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentbarsa14belo26berry65blackhawksblazincolorado82
czehokej04diliteriksgajdy38gasstgolohans929
heckerthinaulthojanhoooryignac75jarynjevcin
juliaujvlspaluky13mafoo22magicman13lmajo8maker
maly.petkomarek123marimatys1979milan52mojmir67moog
mtlondispackova.ivetpandolfopaul68peirapencepchew
petepetrssonpopelkaputenkarockyrocky84silvia7
spalinisymer7taurusxamaxzipp70znojmak

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
desspiemmettica62milan66mirkrumyke91richkob
sery99sukynn1zdenal75

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (+1.5)
aveomarfargofunesinanamike384petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26berry65czehokej04diliteriks
gassthans929heckerthinaulthojanica62jaryn
lspamagicman13lmajo8makermaly.petkomarek123mari
milan52milan66mojmir67mtlmyke91ondispackova.ivet
paul68peirapencepchewpetepetrssonpetterson76putenka
rockyrocky84silvia7sukynn1symer7taurusxamax
znojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
blackhawksblazincolorado82emmettfargofunesgajdy38
hoooryjevcinjuliaujvmatys1979mike384moogpandolfo
polstarovocislorichkobspalini

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)13:57
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)13:57
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]