Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 29. 11. 2015 v 04:30 SEČ
  LAK CHI  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 11. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
26. 11. 2015 01:30Tampa Bay LightningTBL-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
24. 11. 2015 01:30Florida PanthersFLA-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
22. 11. 2015 19:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 11. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
27. 11. 2015 23:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks2:3pPreviewReviewVideo
26. 11. 2015 04:00San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2015 04:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2015 02:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
31. 03. 2015 02:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
29. 01. 2015 04:30Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
30. 11. 2014 04:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
02. 06. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings4:5pPreviewReviewVideo
31. 05. 2014 03:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo
29. 05. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings5:4pPreviewReviewVideo
27. 05. 2014 03:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks5:2PreviewReviewVideo
25. 05. 2014 02:00Los Angeles KingsLAK-CHIChicago Blackhawks4:3PreviewReviewVideo
22. 05. 2014 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings2:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks2313822865:595-20-014-98-2-15-6-16-42W
LAK Los Angeles Kings2213812755:483-11-117-57-5-06-3-15-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks118211734:212-10-08-38-21W
LAK Los Angeles Kings127501427:282-00-09-37-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings106311328:201-11-18-26-41L
CHI Chicago Blackhawks125611131:383-10-06-64-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13014Los Angeles Kings LAK-CHI Chicago Blackhawks932143514

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
aveomarblackhawksinanamagicman13lmaly.petkomedvedmtl
packova.ivetsymer7

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14belo26berry65dilitemmetteriksfargo
funesgajdy38goloheckerthinaulthojanjaryn
lspamakermarimilan52milan66mojmir67moog
ondispandolfopetrssonpopelkaputenkarichkobsilvia7
spalinisukynn1tomaskrejcirznojmak

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
czehokej04desspigassthoooryignac75juliaujvmatys1979
myke91paul68peirapencepchewpetepetterson76pixie

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
belo26berry65blackhawksczehokej04dilitemmettfargo
gajdy38gasstheckerthojanjuliaujvmakermari
matys1979milan52milan66moogmtlmyke91ondis
pandolfopaul68peirapencepchewpetepetrssonpetterson76
pixieputenkarichkobsilvia7spalinitomaskrejcirxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14eriksfuneshinaulthoooryjarynlspa
magicman13lmaly.petkomojmir67packova.ivetsukynn1symer7znojmak

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]