Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 21. 11. 2015 v 01:00 SEČ
  CAR TOR  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 11. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs1:2sPreviewReviewVideo
17. 11. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-ANAAnaheim Ducks1:4PreviewReviewVideo
15. 11. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers2:3pPreviewReviewVideo
13. 11. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild2:3pPreviewReviewVideo
11. 11. 2015 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 11. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs1:2sPreviewReviewVideo
18. 11. 2015 01:30Toronto Maple LeafsTOR-COLColorado Avalanche5:1PreviewReviewVideo
16. 11. 2015 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs4:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2015 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-TORToronto Maple Leafs1:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2015 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
20. 01. 2015 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
19. 12. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs4:1PreviewReviewVideo
10. 01. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs6:1PreviewReviewVideo
30. 12. 2013 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2013 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
29. 03. 2013 00:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes6:3PreviewReviewVideo
15. 02. 2013 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2013 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2012 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs196941646:551-41-311-83-4-23-5-25-51W
CAR Carolina Hurricanes1861021435:533-20-014-42-5-24-5-04-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs9342824:260-20-14-53-62W
CAR Carolina Hurricanes9252619:301-20-07-22-73L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes9450816:232-00-07-24-51L
TOR Toronto Maple Leafs10352822:291-21-27-33-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
12948Carolina Hurricanes CAR-TOR Toronto Maple Leafs2419263923

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
aveomarbelo26gassthinaultinanajuliaujvkubajz823
mafomatys1979medvedmilan52mojmir67peirapete
pittpenpixiepopelkarockysilvia7sukynn1symer7
taurustomaskrejcirzdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14berry65detredwingfargogajdy38golohooory
ica62jarynjevcinmakermarimoogpandolfo
petterson76putenkarocky84spaliniznojmak

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
abonentblackhawksblazincolorado82czehokej04diliteriks
funesheckerthockeyfanhojanignac75lspamagicman13l
maly.petkomilan66mtlondispackova.ivetpapezpatoslm
paul68pencepchewpetrssonrichkobsery99

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26blazineriksfargogajdy38
gasstheckerthockeyfanhojanica62jarynjuliaujv
lspamagicman13lmakermarek123marimilan52mojmir67
mtlondispackova.ivetpandolfopetepetrssonpetterson76
pittpenputenkarockyrocky84silvia7sukynn1symer7
taurustomaskrejcirxamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
berry65blackhawkscolorado82czehokej04detredwingdilitfunes
hinaulthoooryjevcinkubajz823mafomaly.petkomatys1979
moogpapezpaul68peirapencepchewpixierichkob
sery99spalini

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH1:0(1:0, -:-, -:-)16:00
TORTOR-NYRNYR2:1(2:1, -:-, -:-)14:55
OTTOTT-SJSSJS1:1(1:1, -:-, -:-)15:55
NJDNJD-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)19:56
PITPIT-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)17:57
NYINYI-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)00:56
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]