Los Angeles Kings - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 15. 04. 2006 v 18:30 SEČ
  LAK CGY  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 04. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames2:1sPreviewReviewVideo
13. 04. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 00:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo
06. 04. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks0:5PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 18:30Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 04. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames2:1sPreviewReviewVideo
14. 04. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche2:0PreviewReviewVideo
12. 04. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo
08. 04. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames3:2pPreviewReviewVideo
08. 04. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2006 03:30Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2005 03:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
23. 10. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames80462410102214:1944-102-657-2330-7-416-17-67-32W
LAK Los Angeles Kings804035585243:2699-55-138-4225-14-115-21-43-74L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames41307464108:732-40-331-108-24W
LAK Los Angeles Kings402514151119:1195-12-024-165-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames391617638106:1212-62-326-133-71L
LAK Los Angeles Kings401521434124:1504-43-114-262-86L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2720420
TORTOR - NYRNYR9163717
OTTOTT - SJSSJS2135517
NJDNJD - ANAANA2630913
PITPIT - FLAFLA6913913
NYINYI - LAKLAK15103177
STLSTL - VGKVGK4222321
DALDAL - WPGWPG2333167
CGYCGY - MINMIN35201212
EDMEDM - CARCAR8146321
SEASEA - UTAUTA51012418
VANVAN - DETDET1973320

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]