Boston Bruins - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 19. 11. 2014 v 01:00 SEČ
  BOS STL  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 11. 2014 01:00Boston BruinsBOS-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo
15. 11. 2014 19:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2014 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins5:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2014 02:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins6:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2014 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 11. 2014 01:00Boston BruinsBOS-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo
16. 11. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-BUFBuffalo Sabres6:1PreviewReviewVideo
09. 11. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
22. 11. 2013 01:00Boston BruinsBOS-STLSt. Louis Blues2:3sPreviewReviewVideo
23. 02. 2012 02:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
07. 11. 2010 00:00Boston BruinsBOS-STLSt. Louis Blues1:2sPreviewReviewVideo
24. 11. 2009 02:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo
19. 01. 2009 19:00Boston BruinsBOS-STLSt. Louis Blues4:5sPreviewReviewVideo
22. 12. 2008 00:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo
22. 12. 2007 19:00Boston BruinsBOS-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
13. 10. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues1712412549:333-12-111-68-3-04-1-19-13W
BOS Boston Bruins1911802251:493-01-011-87-4-04-4-07-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues118301634:221-01-08-38-23W
BOS Boston Bruins117401430:251-00-06-56-45W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues6411915:112-11-13-34-23W
BOS Boston Bruins8440821:242-01-05-34-42L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11610Boston Bruins BOS-STL St. Louis Blues2342215219

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentado789987andrew92asterixaveomarblackhawksblazin
gassthotofsonhrubinator7jarynjirkamarimarty7896
medvedmirkrumoogoskarekpitbull.gputenkarichkob
silvia7spalini

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14belo26berry65czabajdesspidetredwingdilit
emmettfargoflyers66hawks23heatleyheckerthinault
hodorhojanignac75inanajambi21josephjurca
karlito10ladismenclspaluky13mafomajo8maly.petko
marek123milan52milosekondispandolfopaul68peira
pencepchewpetterson76popelkapsychonautshane76sukynn1tomaskrejcir

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
avayacvrkdavidbendindafunesgolohonzas114
jandyjevcinking12lavacamatusko8matys1979mtl
ondraa24packova.ivetpatrikpetepixierockysmajra

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentado789987andrew92asterixbarsa14belo26berry65
cvrkczabajdavidbendetredwingdilitdindafargo
funeshawks23hodorhonzas114hotofsonhrubinator7jambi21
jarynjurcakarlito10king12ladismenclavacalspa
mafomajo8maly.petkomarek123marty7896matusko8medved
milan52milosekondisoskarekpackova.ivetpandolfopaul68
peirapencepchewpixiepsychonautputenkarichkobrocky
shane76silvia7tomaskrejcir

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
blackhawksblazinflyers66gasstheckertjandyjevcin
marimatys1979mirkrumoogmtlondraa24pete
petterson76pitbull.gsmajraspalinisukynn1

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3230624
TORTOR - NYRNYR11185920
OTTOTT - SJSSJS2546621
NJDNJD - ANAANA28521116
PITPIT - FLAFLA81017918
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]