Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 14. 11. 2014 v 01:30 SEČ
  TBL SJS  
Velmi zajímavá bitva se chystá ve státě Florida, kde domácí Tampa Bay hostí Žraloky ze San Jose. Bolts vyhráli osm z posledních deseti zápasů a jsou tak ve skvělé formě. Jejich postavení v tabulce to jen potvrzuje. Naopak Sharks na tom rozhodně nejsou tak, jak si před sezónou představovali. V Západní konferenci jsou na 9. místě. Na 8. Winnipeg však neztrácejí ani bod, jen mají odehráno více zápasů, takže se dá očekávat, že se jim i letos povede postoupit. Na vzájemné zápasy se moc hledět nedá. Letos se tyto týmy potkávají poprvé a v minulé sezóně spolu hráli pouze dvakrát, jelikož hrají každý v jiné konferenci. Oba zápasy vyhráli Sharks. San Jose nemá k dispozici zraněného brankáře Alexe Stalocka a hrát nemůže také útočník Mike Brown. Tampa je na tom co se zranění týče hůř. Mimo hru je její nejproduktivnější hráč Tyler Johnson, útočník Brett Connoly a také dva obránci. Švéd Viktor Hedman a dlouhodobě zraněný veterán Sami Salo. Za Tampu bude pravděpodobně chytat Ben Bishop, Sharks budou spoléhat na Anttiho Niemiho.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 11. 2014 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2014 02:30Chicago BlackhawksCHI-TBLTampa Bay Lightning3:2sPreviewReviewVideo
10. 11. 2014 00:00Detroit Red WingsDET-TBLTampa Bay Lightning3:4sPreviewReviewVideo
09. 11. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-TBLTampa Bay Lightning4:7PreviewReviewVideo
07. 11. 2014 01:30Tampa Bay LightningTBL-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 11. 2014 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2014 01:30Florida PanthersFLA-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
10. 11. 2014 01:00Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
09. 11. 2014 02:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks3:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2014 04:30San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 01. 2014 20:00Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks4:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2013 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning5:1PreviewReviewVideo
17. 02. 2012 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks6:5pPreviewReviewVideo
22. 12. 2011 04:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning7:2PreviewReviewVideo
07. 11. 2010 03:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
13. 01. 2009 18:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning7:1PreviewReviewVideo
26. 10. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2006 23:00Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
17. 01. 2006 02:00San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning1611322460:443-21-26-106-1-15-2-18-21L
SJS San Jose Sharks178721851:502-22-29-82-3-06-4-24-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning86111333:191-10-13-56-24W
SJS San Jose Sharks5230413:110-00-04-12-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks126421438:392-22-25-74-62L
TBL Tampa Bay Lightning85211127:252-11-13-55-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11579Tampa Bay Lightning TBL-SJS San Jose Sharks4824141662

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
abonentado789987andrew92belo26blazinbulldozzercrhox
cvrkczabajdindaemmettfargogoloheckert
honzas114hotofsonjandyjarynjurcakarlito10king12
luky13mafomarek123marty7896matusko8matys1979medved
milda18milosekmirkrumoogmtlpackova.ivetpatrik
peirapitbull.gpredakpsychonautputenkarichkobrocky
shane76smajraspalinistredik44sukynn1znojmak

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14berry65cobedilitflyers66heatley
hodorhojanignac75inanalspamaly.petkomichaell27
milan52ondisondraa24oskarekpencepchewpetrssonpetterson76
pixiepopelkasilvia7

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
asterixblackhawksdetredwingflyers28funesgassthawks23
hrubinator7jambi21josephmaripaul68petanziktomaskrejcir

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentasterixaveomarberry65flyers28gassthawks23
hojanhotofsonhrubinator7mafomarek123milda18oskarek
peirasilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
ado789987andrew92barsa14belo26blackhawksblazincobe
crhoxcvrkczabajdavidbendilitdindaemmett
fargoflyers66funesgoloheckerthodorhonzas114
inanajambi21jandyjarynjurcakarlito10king12
lspamaly.petkomarimarty7896matusko8matys1979michaell27
milan52milosekmirkrumoogmtlondisondraa24
packova.ivetpaul68pencepchewpetanzikpetepetrssonpetterson76
pitbull.gpixiepredakputenkarichkobrockyshane76
smajraspalinistredik44sukynn1tomaskrejcirznojmak

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16114225
OTTOTT - NYINYI26321313
TBLTBL - SEASEA27401017
FLAFLA - VANVAN3010225
NJDNJD - NYRNYR85181215
DETDET - PHIPHI1894719
CHICHI - WPGWPG6619422
NSHNSH - SJSSJS9139619
MINMIN - STLSTL20661512
EDMEDM - UTAUTA2443224
VGKVGK - CGYCGY3200224
COLCOL - PITPIT00000
ANAANA - BOSBOS00000
WSHWSH - NJDNJD00000
WPGWPG - CARCAR00000
TBLTBL - VANVAN00000

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]