Boston Bruins - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 05. 02. 2014 v 01:00 SEČ
  BOS VAN  
Zdena Cháru čaká posledný duel pred odchodom do Sochi, kde ponesie vlajku slovenskej olympijskej reprezentácie. Boston prehral z posledných šiestich zápasov iba raz a teraz doma privíta Vancouver. Canucks neoplývajú práve najlepšou formou, prehrali štyri zápasy v rade čo ich zaradilo na ôsme miesto v západnej konferencií, kde na nich číhajú Phoenix aj Dallas. Ďalšiu stratu bodov si rozhodne nemôžu dovoliť. Boston prehral oba duely od posledného zápasu finálovej série playoff v roku 2011. Canucks trápi aj forma bratov Sedinovcov, Daniel nebododval v šiestich zápasoch v rade, Henrik v piatich. V bránach sa pravdepodobne predstavia Roberto Luongo a Tuukka Rask.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2014 01:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
01. 02. 2014 19:00Boston BruinsBOS-EDMEdmonton Oilers4:0PreviewReviewVideo
31. 01. 2014 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
29. 01. 2014 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers6:2PreviewReviewVideo
28. 01. 2014 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins3:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2014 01:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
04. 02. 2014 01:30Detroit Red WingsDET-VANVancouver Canucks2:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2014 02:00Winnipeg JetsWPG-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
30. 01. 2014 04:00Vancouver CanucksVAN-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
28. 01. 2014 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2013 04:00Vancouver CanucksVAN-BOSBoston Bruins6:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2012 19:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo
16. 06. 2011 02:00Vancouver CanucksVAN-BOSBoston Bruins0:4PreviewReviewVideo
14. 06. 2011 02:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
11. 06. 2011 02:00Vancouver CanucksVAN-BOSBoston Bruins1:0PreviewReviewVideo
09. 06. 2011 02:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks4:0PreviewReviewVideo
07. 06. 2011 02:00Boston BruinsBOS-VANVancouver Canucks8:1PreviewReviewVideo
05. 06. 2011 02:00Vancouver CanucksVAN-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
02. 06. 2011 02:00Vancouver CanucksVAN-BOSBoston Bruins1:0PreviewReviewVideo
27. 02. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins543516373164:1195-31-335-1921-6-214-10-17-31W
VAN Vancouver Canucks572721963142:1499-93-638-1914-9-513-12-43-74L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins2921624488:555-21-224-57-31W
VAN Vancouver Canucks2814953376:674-51-319-94-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks29131243066:825-42-319-103-72L
BOS Boston Bruins25141012976:640-10-111-145-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10863Boston Bruins BOS-VAN Vancouver Canucks87935726

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
alevesandrew92arthokaveomarbalu110berry65blackhawks
bluestarcobecolorado82dilitdindadubo197dv0ry
excelentfargoflyers28gasstgolohabidekheatley
heckerthinaulthojanhonzas114inanajarynjevcin
jirik19julie23kamikracakunty8ladismenclavaca
losaklspaluky13mafomakermaly.petkomarek123
marimarty7896matys1979maxellmedvedmichallmilan52
mirkuscmoognastankono2011notevkondisosky
ostrovanpackova.ivetpahzilapandolfopapezpaul68peira
pencepchewpetrssonpetterson76pe3cek77pixiepolstarovocislopopelka
ppajda82psychonautputenkarichirockyrostinnnsery99
skoumismiderssolverspalinistrelmistrtesousthajskemenu
tomaskrejcirxamaxzdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
cacaignac75lupik51maiscikmatej2011mtlshane76
stan_way8oveckin8

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
funespetetipuj

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarbalu110berry65blackhawksbluestarcacacobe
dilitdindadubo197elnino17flyers28heatleyheckert
hinaulthojanhonzas114inanajevcinjirik19kami
kracalavacalosaklspalupik51mafomaker
maly.petkomarek123matej2011maxellmedvedmilan52mirkusc
moogmtlnastaondispackova.ivetpahzilapandolfo
paul68peirapencepchewpetepetrssonpixiepolstarovocislo
putenkarichirockyrostinnnskoumisolverstan_way
strelmistr

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andrew92arthokfargofunesgasstgolojulie23
ladismencmaiscikmarimarty7896matys1979michallnotevk
oskypapezpetterson76pe3cek77psychonautshane76smiders
spalinithajskemenutipujtomaskrejcir8oveckin8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2520418
TORTOR - NYRNYR8153616
OTTOTT - SJSSJS2034515
NJDNJD - ANAANA2330912
PITPIT - FLAFLA5912912
NYINYI - LAKLAK1493166
STLSTL - VGKVGK4220319
DALDAL - WPGWPG2223156
CGYCGY - MINMIN35181210
EDMEDM - CARCAR8135319
SEASEA - UTAUTA51011417
VANVAN - DETDET1952318

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]