Minnesota Wild - Dallas Stars (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 19. 01. 2014 v 03:00 SEČ
Xcel Energy Center
(diváků: 19192)
3 MIN po prodloužení

DAL 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
MIN1101
DAL0110
Po třetinách1:02:12:23:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
MIN3682
DAL913112
Po třetinách3:99:2217:3319:35

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
MIN80/318312722
DAL81/37333212

Přehled gólů

1. třetina
07:11MIN1:0videoStř. příklepemG: Erik Haula (1)
2. třetina
11:57DAL1:1videoStř. zápěstímG: Ryan Garbutt (10)A: Vernon Fiddler (8)A: Rich Peverley (17)
14:09MIN2:1videoTečG: Ryan Suter (6)A: Torrey Mitchell (8)A: Jonas Brodin (8)
3. třetina
09:32DAL2:2videoBekhendPPG: Alex Chiasson (9)A: Alex Goligoski (15)A: Tyler Seguin (24)
prodloužení
02:42MIN3:2videoStř. zápěstímG: Nate Prosser (2)A: Nino Niederreiter (17)A: Charlie Coyle (12)

Přehled vyloučení

1. třetina
13:48MIN2 minNino NiederreiterHákování (Shawn Horcoff)
15:26DAL4 minShawn Horcoff (Kyle Brodziak)
2. třetina
18:50MIN2 minJason PominvillePodražení (Ryan Garbutt)
3. třetina
00:52MIN2 minTorrey MitchellHrubost (Ryan Garbutt)
00:52DAL2 minRyan GarbuttHrubost (Torrey Mitchell)
05:51DAL2 minTrevor DaleyHákování (Justin Fontaine)
08:49MIN2 minClayton StonerDržení (Ryan Garbutt)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
MIN35Darcy Kuemper (výhra)29 - 301 - 13 - 433 - 3594.29%062:42
MIN32Niklas Backstrom
DAL32Kari Lehtonen (prohra)13 - 160 - 03 - 316 - 1984.21%062:18
DAL30Dan Ellis

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
20Ryan SuterObránce101+1022610-32:15
39Nate ProsserObránce101+1010300-19:12
56Erik HaulaCentr101+101030050%09:42
3Charlie CoyleCentr011+100010042%14:51
17Torrey MitchellCentr011+2201000-11:32
22Nino NiederreiterPravé křídlo0110241000-17:52
25Jonas BrodinObránce011+1011130-24:40
2Keith BallardObránce0000000110-13:33
4Clayton StonerObránce0000200200-10:23
6Marco ScandellaObránce000+1021300-21:53
14Justin FontainePravé křídlo0000020010-12:43
15Dany HeatleyLevé křídlo0000001000-14:43
16Jason ZuckerLevé křídlo0000021001-13:02
19Stephane VeilleuxLevé křídlo000+1003000-10:31
21Kyle BrodziakCentr000+101300043%18:03
24Matt CookeLevé křídlo000+1023100-17:27
29Jason PominvillePravé křídlo000-1211010100%20:19
64Mikael GranlundCentr000-100010152%21:24

#DAL Dallas StarsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Alex ChiassonPravé křídlo101002200050%15:48
16Ryan GarbuttLevé křídlo1010251100-13:41
17Rich PeverleyCentr011-101010067%14:15
33Alex GoligoskiObránce0110011200-27:40
38Vernon FiddlerCentr011002000050%14:07
91Tyler SeguinCentr011-204001050%16:58
4Brenden DillonObránce000-1001100-24:01
6Trevor DaleyObránce000-2230000-19:26
10Shawn HorcoffCentr000041000045%13:38
11Dustin JeffreyCentr0000000000-12:06
13Ray WhitneyLevé křídlo0000030001-14:28
14Jamie BennCentr000-104010150%20:13
20Cody EakinCentr000000010054%17:05
21Antoine RousselLevé křídlo000-1031210-14:53
24Jordie BennObránce000-2001300-17:37
27Aaron RomeObránce0000010000-15:13
55Sergei GoncharObránce000+1010000-17:26
72Erik ColeLevé křídlo0000040000100%14:37

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nate Prosser
Nate Prosser
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1
Darcy Kuemper
Darcy Kuemper
Zákroky: 33
Saves: 94.29%
Erik Haula
Erik Haula
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jean Hebert
#15 - Jean Hebert
Francois St. Laurent
#38 - Francois St. Laurent
Mark Wheler
#56 - Mark Wheler
Bryan Pancich
#94 - Bryan Pancich

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10753Minnesota Wild MIN-DAL Dallas Stars5237146321

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
alevesbalu110batiblackhawksbluestarbufu666caca
cobedejfikdindadubo197excelentflyers28funes
gasstgoloheckerthinaulthojanjarynjulie23
losakluky13macey442marek123matej2011milosekmirkusc
moogmtlnastankono2011ondispahzilapaul68
peterpetterson76pixieppajda82pro100rputenkarashit
richirichkobrockyseatolshane76solverstrelmistr
tomaskrejcirvinsekznojmak

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
asterixaveomarberry65bulldozzerdesspidilitfargo
halogenheatleyhonzas114ignac75inanajirik19kochito77
letang58maiscikmakermaly.petkomarimathieu-29maxell
medvedmilan52mirek65oskypackova.ivetpandolfopeira
petrssonpopelkapsychonautromikdrwsery99spalinisukynn1
waynerwolf

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
andrew92faldajevcinjosephkunty8ladismenclspa
mafomatys1979pencepchewpetesmidersstan_wayzevfifefif

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
balu110batiblackhawksbufu666cobedejfikdilit
dindadubo197fargoflyers28gasstgoloheatley
heckerthinaulthonzas114jevcinjirik19julie23kraca
lspamacey442makermaly.petkomarek123marimathieu-29
maxellmichallmilan52milosekmirek65moogmtl
nastaoskypackova.ivetpandolfopaul68peirapencepchew
peterpetrssonpetterson76pixieppajda82psychonautrashit
richirichkobromikdrwsery99shane76solverspalini
strelmistrsukynn1tomaskrejcirwaynerwolfxamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
andrew92berry65bluestarcacakochito77kunty8ladismenc
letang58losakmafomaiscikmatej2011matys1979mirkusc
ondispahzilapetepro100rputenkasmidersstan_way

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]