Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2013/14)


Začátek zápasu: 14. 11. 2013 v 02:00 SEČ
  PIT PHI  
V prvním vzájemném duelu mezi rivaly z Pensylvánie přehráli ve Philadelphii Penguins hokejisty Flyers 4:1. Dnes se utkají po druhé, tentokrát však v Pittsburghu a až do dvojzápasu v polovině března to pro ně bude duel nadlouho poslední. Zdá se, že Flyers se začínají zvedat, když v úterý rozdrtili Ottawu 5:0 a vyhráli tak druhý zápas po sobě. Brankář Mason vychytal poprvé v sezóně čisté konto a Jakub Voráček vstřelil dva góly, když před tím skóroval pouze jednou v 16 utkáních. Penguins dva poslední zápasy prohráli a budou se chtít v duelu proti rivalovi vrátit na vítěznou vlnu. Evgeni Malkin zaznamenal pět asistencí v posledních čtyřech zápasech a navíc se mu v minulém zápase proti Blues vrátil parťák James Neal, takže tohle duo by na ledě mohlo brzy začít kouzlit.

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 11. 2013 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2013 02:00St. Louis BluesSTL-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2013 01:30New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
03. 11. 2013 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2013 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 11. 2013 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2013 01:30Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers0:5PreviewReviewVideo
09. 11. 2013 19:00Philadelphia FlyersPHI-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2013 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
06. 11. 2013 01:30Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2013 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2013 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers2:1pPreviewReviewVideo
08. 03. 2013 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:5PreviewReviewVideo
21. 02. 2013 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers5:6PreviewReviewVideo
19. 01. 2013 21:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
22. 04. 2012 18:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
21. 04. 2012 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2012 01:30Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins3:10PreviewReviewVideo
15. 04. 2012 21:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins8:4PreviewReviewVideo
14. 04. 2012 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers5:8PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins1711602250:401-01-010-77-2-04-4-05-52L
PHI Philadelphia Flyers1761011331:440-10-013-43-7-03-3-15-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins97201429:171-01-05-47-22W
PHI Philadelphia Flyers10370615:290-00-08-23-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins8440821:230-00-05-34-42L
PHI Philadelphia Flyers7331716:150-10-05-23-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
10294Pittsburgh Penguins PIT-PHI Philadelphia Flyers871243550

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
ado123258alevesandrew92andysek001aveomarbalounbalu110
blackhawksbluestarburningflamecacacipka78colorado82dejfik
dilitdindadubo197excelentfaldagasstgolo
heatleyhinaulthojanchickochilloutczignac75inana
jasonstathamjirik19jogurt7josephjrcjulie23kraca
kunty8liborius85lions22losaklspalucanluky13
lupik51macek78mafomakermaly.petkomarek123mari
matys1979m.beranekmichallmichal12michess28milan52milda18
mirek65moognastanjumynkono2011ondisosky
packova.ivetpaul68peirapencepchewpetterson76polstarovocislopopelka
predakpsychonautputenkareprak1richirichkobrocky
romikdrwrostinnnsc4mpspalinistan_waystrelmistrsukynn1
terinawitawolf

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bulldozzerdesspifargogeorge2415higuainhonzas114mtl
pandolfopetrssonppaalliissshane76smiders

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (+1.5)
biker1984flyers28petepixie

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
cipka78colorado82dilitdubo197flyers28golohiguain
honzas114chilloutczkunty8liborius85losaklucanmafo
maly.petkomarimichal12mirek65moognastankono2011
packova.ivetpetrssonpetterson76ppaalliisspredakpsychonautreprak1
smidersstrelmistrsukynn1terinawitawolfxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
ado123258andrew92balounbalu110blackhawksbluestarbulldozzer
burningflamecacadejfikdindafaldafargogasst
heatleyhinaulthojanjirik19jogurt7julie23kraca
lions22lspalupik51macek78makermarek123matys1979
m.beranekmichess28milan52milda18mtlnjumyondis
pandolfopaul68peirapetepixiepolstarovocisloputenka
richirichkobrockyromikdrwrostinnnshane76spalini
stan_way

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG1:0(1:0, -:-, -:-)17:57
PITPIT-UTAUTA0:2(0:2, -:-, -:-)16:59
CARCAR-CBJCBJ1:0(1:0, -:-, -:-)18:59
DETDET-CHICHI0:0(0:0, -:-, -:-)01:59
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]