San Jose Sharks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 06. 03. 2011 v 04:30 SEČ
  SJS DAL  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2011 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2011 04:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
02. 03. 2011 04:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche2:1sPreviewReviewVideo
26. 02. 2011 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks3:4sPreviewReviewVideo
24. 02. 2011 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-SJSSan Jose Sharks2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2011 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
05. 03. 2011 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo
02. 03. 2011 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
26. 02. 2011 20:00Dallas StarsDAL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2011 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 12. 2010 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo
14. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
19. 11. 2010 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks5:4pPreviewReviewVideo
01. 04. 2010 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2010 17:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:0PreviewReviewVideo
17. 03. 2010 01:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks8:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2009 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
11. 12. 2009 18:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
12. 11. 2009 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
21. 03. 2009 21:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks653821682183:1649-65-234-3117-10-321-11-38-28W
DAL Dallas Stars643423775177:1819-75-435-2918-9-516-14-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars3218954188:795-53-320-126-41W
SJS San Jose Sharks30171033786:783-32-115-157-37W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks35211134597:866-33-119-168-24W
DAL Dallas Stars32161423489:1024-22-115-172-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7560San Jose Sharks SJS-DAL Dallas Stars2863208

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
bluestarbobdilitducheneflexofrog75heroes
jagrjenisjohannkojotlibor65loksmacek78
majohaasmanky13martin83m.beranekovepackova.ivetphaneuf
romikdrwsakalsominsonnysupermanvonsalat033mates033

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
insijakubsichtakejml9michaelo05mirek65simplenick

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
cokomasimiguel

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
cokodilitfrog75heroesinsijenisjohann
kojotlibor65majohaasmanky13masim.beranekmichaelo05
mirek65ovesakalsonnysupermanvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluestarflexojagrjakubsichtakejml9romikdrwsimplenick
somin

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

14. 10. 2026 - 15. 10. 2026
Josh Anderson
Josh
Anderson

GÓLY: 2
Ilya Protas
Ilya
Protas

ASISTENCE: 2
Alex Tuch
Alex
Tuch

BODY: 3
Adam Engstrom
Adam
Engstrom

PLUS/MÍNUS: +2
Alexandre Carrier
Alexandre
Carrier

PIM: 4
Tom Wilson
Tom
Wilson

STŘELY: 5
Miro Heiskanen
Miro
Heiskanen

ICE TIME: 30:03
Charlie Lindgren
Charlie
Lindgren

ZÁKROKY: 26
Casey Desmith
Casey
Desmith

SAVES: 92.59%

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]