Colorado Avalanche - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 06. 03. 2011 v 04:00 SEČ
  COL EDM  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2011 04:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo
02. 03. 2011 04:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche2:1sPreviewReviewVideo
28. 02. 2011 02:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2011 22:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2011 03:30Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2011 04:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo
04. 03. 2011 03:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2011 03:30Edmonton OilersEDM-NSHNashville Predators2:1sPreviewReviewVideo
28. 02. 2011 02:00Edmonton OilersEDM-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo
26. 02. 2011 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues0:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2011 03:30Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2010 03:30Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche3:4sPreviewReviewVideo
26. 11. 2010 03:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2010 03:30Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche5:4pPreviewReviewVideo
06. 02. 2010 18:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:0PreviewReviewVideo
19. 01. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers6:0PreviewReviewVideo
19. 11. 2009 03:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche6:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
28. 10. 2009 02:30Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche0:3PreviewReviewVideo
20. 03. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers1:8PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche642630860184:2198-83-125-3914-15-412-15-41-94L
EDM Edmonton Oilers652235852164:2144-82-734-3112-19-410-16-46-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche331415432100:1205-40-010-232-86L
EDM Edmonton Oilers35121942881:1093-42-421-145-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche31121542884:993-43-115-162-83L
EDM Edmonton Oilers30101642483:1051-40-313-174-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7559Colorado Avalanche COL-EDM Edmonton Oilers28541019

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
bluestarbobdilitduchenefrog75jagrjakubsichta
jenisjohannlibor65loksmacek78majohaasmartin83
masim.beranekmiguelmichaelo05mirek65ovepackova.ivet
phaneufromikdrwsakalsominsonnysupermanvonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
flexoheroesinsikejml9manky13

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
cokokojotsimplenick033mates033

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bluestarfrog75heroesjagrjohannmasisomin
sonnysupermanvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
cokodilitflexoinsijakubsichtajeniskejml9
kojotlibor65majohaasmanky13m.beranekmichaelo05mirek65
ovepackova.ivetromikdrwsakalsimplenick

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD4:4(1:1, 2:3, 1:0)50:55
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)17:57
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]