San Jose Sharks - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 28. 12. 2010 v 04:30 SEČ
  SJS LAK  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers2:1PreviewReviewVideo
19. 12. 2010 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
17. 12. 2010 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 12. 2010 04:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
27. 12. 2010 03:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
24. 12. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers3:2sPreviewReviewVideo
22. 12. 2010 03:30Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings0:5PreviewReviewVideo
20. 12. 2010 01:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 11. 2010 04:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:5PreviewReviewVideo
11. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2010 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:6PreviewReviewVideo
09. 12. 2009 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:5pPreviewReviewVideo
28. 10. 2009 17:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
06. 10. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks6:4PreviewReviewVideo
11. 04. 2009 22:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
14. 03. 2009 17:00San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
19. 02. 2009 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings342112143102:785-14-023-1113-2-18-10-07-33W
SJS San Jose Sharks351911543106:964-52-116-1910-4-39-7-27-34W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings1613212748:272-11-013-37-32W
SJS San Jose Sharks1710432353:442-31-18-97-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks189722053:522-21-08-106-42W
LAK Los Angeles Kings1881001654:513-03-010-84-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7113San Jose Sharks SJS-LAK Los Angeles Kings2142916

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (-1)
allex12bbmato1crhoxgebisheroeschaserjakubsichta
libor65macek78martin83michal225ondra77patrikphoenix.net
revromikdrwsakalsupermanvalenzdevonsalatwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestarmasiovevosloo

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
r.millerxondras

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
allex12jakubsichtalibor65marioczovephoenix.netsuperman
vonsalatwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bbmato1bluestarcrhoxgebisheroeschasermasi
ondra77patrikrevr.millerromikdrwsakalvalenzde
voslooxondras

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]