Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. zápas 2. kola play off 2009/10)


Začátek zápasu: 02. 05. 2010 v 20:00 SEČ
  PIT MTL  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 05. 2010 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
01. 05. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens6:3PreviewReviewVideo
25. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo
23. 04. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins4:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 05. 2010 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
01. 05. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens6:3PreviewReviewVideo
29. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
24. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 05. 2010 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens6:3PreviewReviewVideo
06. 02. 2010 20:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins5:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2009 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
29. 10. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens6:1PreviewReviewVideo
12. 04. 2009 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens5:4PreviewReviewVideo
04. 02. 2009 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
28. 12. 2008 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
22. 02. 2008 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:5PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins110026:30-00-00-11-0-00-0-01-01W
MTL Montreal Canadiens101003:60-00-00-10-0-00-1-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins110026:30-00-00-11-01W
MTL Montreal Canadiens000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens101003:60-00-00-10-11L
PIT Pittsburgh Penguins000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins75211030:221-10-01-62-2-13-0-05-22W
MTL Montreal Canadiens8441823:281-10-04-41-2-03-2-14-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins4221415:130-10-01-32-21W
MTL Montreal Canadiens312028:120-00-01-21-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens5321615:161-10-03-23-21L
PIT Pittsburgh Penguins3300615:91-00-00-33-03W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins8247287101257:23714-78-243-3925-12-422-16-35-51W
MTL Montreal Canadiens8239331088217:22315-107-546-3620-16-519-17-53-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins412512454143:1146-43-122-197-31W
MTL Montreal Canadiens412016545116:1097-54-222-195-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins412216347114:1238-35-121-204-61W
MTL Montreal Canadiens411917543101:1148-53-324-175-52L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]